Reklama
Reklama

Ako schudnúť a ako nepribrať?

chudnutie žena - pred a po

Chcete schudnúť a hlavne potom nepribrať? Zabudnite na hladovanie, zázračné diéty na schudnutie a zamerajte sa predovšetkým na vytvorenie správnych návykov, vďaka ktorým sa Váš životný štýl stane zdravším a úbytok váhy sa tak stane príjemnou súčasťou Vášho zdravšieho života a navyše sa Vám podarí dodatočne nepribrať. Je totiž jednoduchšie sa na schudnutie zamerať ako na niečo, čo prinesie pozitívne zmeny nielen pre zdravie, kondíciu ale i pre Vaše sebavedomie.

Pokiaľ si chudnutie vždy spájate s nejakým neustálym odriekaním, hladovaním, nervozitou…. pravdepodobne sa Vám nikdy nepodarí schudnúť natrvalo, pretože si schudnutie spájate s určitým obdobím, počas ktorého si neustále niečo odriekate. Po skončení diéty sa opäť vraciate k pôvodným stravovacím návykom, čiže i k pôvodnej váhe. Či sa Vám to páči, alebo nie, je to tak.

Možno si kladiete otázku, či to stojí za to. Či stojí za to, schudnúť za cenu odriekania na celý život. Toto je častý postoj ľudí, ktorý sú iba na začiatku zmien. Pretože pokiaľ si tvoríte správne návyky a vytvárate si ich postupne, časom sa stane, že tieto návyky budú pre vás úplne prirodzené a časom zabudnete, že to bolo niekedy inak. Je to všetko iba otázka vášho postoja. Nikdy nezabúdajte nato, že to či sa Vám podarí úspešné schudnúť a nepribrať je do veľkej miery ovplyvnené i vašim myslením. Pokiaľ budete mať neustále v hlave, že Vám sa i tak nepodarí schudnúť, pretože to máte geneticky dané, alebo že sa Vám nepodarí schudnúť, pretože máte veľmi spomalený metabolizmus, alebo že radšej ani nezačnete chudnúť, pretože aj tak potom priberiete, tak to i tak bude. Jednoducho sa naučte premýšľať pozitívne.

Pokiaľ chcete schudnúť a potom nepribrať, nezabúdajte že rovnako dôležité ako schudnúť je zhodené kilá naspäť nepribrať. K tomu Vám pomôže len schudnutie pomocou správne vytvorených návykov, pretože dôsledkom rýchleho schudnutia je to, že sa kilá rovnako rýchlo vrátia. Je to spôsobené príliš veľkými zmenami, ktoré nie sú trvalo udržateľné a často i spomaleným metabolizmom, ktorý je spôsobený hladovaním, prípadne nesprávnymi návykmi.

Váš tím schudnutie.peknetelo.eu

Prečítajte si:

chudnutie behom
program na chudnutie
chudnutie po pôrode

Share Button

One Response to Ako schudnúť a ako nepribrať?

  1. Danka píše:

    Vyjadrite svoj názor, prípadne napíšte vašu otázku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme