Reklama

3 smoothies na chudnutie sú tu!

Je smoothie vhodné pri chudnutí? Odpoveď znie ÁNO! Smoothie je veľmi dobrým “pomocníkom” pri chudnutí, pretože je to výživný nápoj s vysokým množstvom vlákniny, minerálnych látok, vitamínov a stopových prvkov, a nemá vysokú kalorickú hodnotu. Neviete ako na to? Čo môžem počas chudnutia použiť do smoothie nápoja??? Je to veľmi jednoduché, do smoothie nápoja počas chudnutia môžete dať čo Vám chutí a čo máte doma kúpené (čerstvé ovocie, čerstvá zelenina).

Recepty smoothie počas chudnutia

Nie len počas chudnutia sú smoothies vhodným jedlom a doplnkom pitného režimu. Smoothies si viete pripraviť z ovocia, zeleniny, kombinácií, orechov, semienok, pridaním kakaa, kokosu, mletej škorice alebo vanilky, nebojte sa experimentovať…

// <![CDATA[
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
// ]]>

Recept na  mrkvovo-paradajkové smoothie

Toto smoothies nemusí chutiť každému, nie je vôbec sladké, ale je to perfektný nápoj počas chudnutia alebo detoxikácie. 

Potrebujete:  2 ks väčšie paradajky, 1 väčšia mrkva, voda.

Paradajky umyte a vložte do smoothie mixéra, ak nemáte, tak stačí aj kuchynský mixér. Mrkvu očistite a umyte a pokrájanú na väčšie kusy vložte do mixéra, prilejte 3 deci vody a vymixujte do hladkej nadýchanej hmoty. Na zdravie! Toto smoothie je aj „betakaroténová“ bomba taktiež plná vitamínov, minerálov, vlákniny a minima kalórii, tento nápoj môžete počas chudnutia konzumovať 5 krát v týždni po 2 – 2,5 deci na desiatu alebo na olovrant.

Recept na špenátovo-nektarínkové smoothie

Toto smoothies je tiež vhodným nápojom pri chudnutí a aj očistnej kúre, má minimum kalórií a maximum živín…

Potrebujete: 20 listov špenátu, 5 ks nektáriniek alebo broskýň, 4 deci vody a 4 ks jahôd na ozdobu

Umyté listy špenátu vložte do mixéra, pridajte umyté a rozpolené nektárinky alebo broskyne, zalejte 4 deci vody a vymixujte. Keď si hotové smoothie rozlejete do pohárov (2 ks), tak na každý vrch pohára „napichnite“ po dve čerstvé a umyté jahody. Toto chutné a osviežujúce smoothie môžete piť počas chudnutia aj každý deň po 2,5 deci. Toto smoothie je detoxikačná bomba.

Recept na malinovo-acai smoothie

Acai berry je povestné svojimi pozitívnymi vplyvmi, nenechajte sa odradiť, zakúpte si ho a šup na toto smoothies! Je skvelé, zdravé, plné účinných látok a jeho chuť je mňam!

Potrebujete: 250 g čerstvých alebo mrazených malín, 3 PL mrazenej acai berry drene, 4 lístky mäty, 3 deci vody

Maliny a acai berry dreň vložte do mixéra, pridajte vodu a rozmixujte na hladkú napenenú hmotu. Keď rozlejete do pohárov tento krásny zdravý fialový nápoj, tak na vrch smoothie dajte po dva lístky čerstvej mäty. Tento nápoj má minimum kalórii, je extra zdravý a antioxidanty v malinách a hlavne v acai berry Vás pekne detoxikujú a Vy môžete zdravo chudnúť. Tento nápoj konzumujte 3 krát v týždni po 3 deci.

Ak Vám tieto smoothies nestačia, tak kliknite sem a nájdete tu ďalšie 4 recepty na tieto chutné nápoje.

Share Button

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Čo ty na to? Pridaj sa teraz ku mne do FB skupiny a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Super tipy, inšpirácie, výsledky... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme