Reklama
Reklama

ChilliBurner – Oplatí sa užívať tabletky na chudnutie?

tucna zena

Počuli ste už niekedy o tom, že aj chilli papričky pomáhajú pri chudnutí? Určite poznáte z reklamy v televízii alebo na internete „zázračné“ tabletky ChilliBurner. Oplatí sa ich kúpiť?

Mnohými ospevované, inými zatracované tabletky na chudnutie. Chudnutie užívaním tabletiek má svoje výhody ale pozor aj svoje nevýhody. Mi sa Vám to pokúsime  objasniť v tomto článku.

Čo sú to tabletky ChilliBurner?

Dlhodobo skúmaný potenciál chilli papričiek nedal spávať mnohým odborníkom na chudnutie, ktorý sa snažili zistiť aké latky s chilli papričiek pomáhajú pri chudnutí a spaľovaní nadbytočných tukov. Po množstvo zrealizovaných výskumov na to prišli.

Čo obsahujú tabletky ChilliBurner?

Chilli papričky obsahujú látku s názvom Kapsacinoidy. Je to skupina skupina zložiek, ktoré v chilli papričkách spôsobujú pálenie. Táto látka nám teda v tele akoby spáli nadbytočné killá.

Tabletky ChilliBurner obsahujú vysoko koncentrovaný prírodný výťažok chilli papričiek, ktoré sú spracované dlhoročne vyvíjanou technológiou do mikrokapsúl. Tieto kapsuly/tabletky teda poskytujú maximálny efekt kapsaicínu, aby Vám v tele spálil nadbytočné kilá.

Bude ma to pri užívaní ChilliBurner tabletiek páliť?

Bojíte sa, že by Vás to pálilo ako sme pri chilli papričkách zvyknutý? Nemusíte mať obavy. Technológia, ktorá je určená na spracovávanie tejto látky zabezpečí, aby Vás nič nepálilo a  tráviaci trakt zostal úplne bez podráždenia.

Mnohé výskumy dokazujú, že kapsacionidy spúšťajú v tele reťazec fyziologických javov, ktoré napomáhajú spaľovanie tukov (lipolýze). V priebehu dvoch týždňov schudnete približne pol kila. Záleží ale na výrobcovi a type tabletiek.

V čom nám teda ChilliBurner pomáha?

 • Podporuje chudnutie
 • Podporuje spaľovanie nadbytočných tukov
 • Znižuje chuť do jedla
 • Zrýchľuje metabolizmus
 • Pomáha s trávením
 • Pomáha udržiavať črevnú mikroflóru
 • Pravidelné vyprázdňovanie
 • Potláča rozmnožovanie baktérií v tele
 • Obsahuje vitamíny A, C, E

Aké sú nevýhody ChilliBurneru?

Problém môže nastať ak ste alergický, alebo Vaše telo sa postavý negatívne ku zvýšenému príjmu tejto látky na chudnutie. Pozor ale si musíte dať taktiež na to, že ak sa dlhodobo užíva táto látka kapsaicín, po určitom čase si telo na to zvykne a tým pádom stráca svoju účinnosť v chudnutí.

Zhodnotenie – ChilliBurner – oplatí sa ich kúpiť?

Každý lekár Vám ale odporučí pri chudnutí neužívať žiadne lieky alebo „špeciálne zaručené“ metódy na chudnutie. Je dôležité aby ste zvážili či chcete ísť cestou zvýšenej fyzickej aktivity, úpravy jedálnička a podobne alebo chcete len brať na to tabletky.

Pokiaľ sa rozhodnete pre ChilliBurner ale nič iné nezmeníte (pohyb, strava…), tak to budú s veľkou pravdepodobnosťou vyhodené peniaze. Pokiaľ ale zmeníte aj svoj životný štýl, môžu Vám tabletky ChilliBurner urýchliť resp. urýchliť proces chudnutia. Rozhodnutie ale necháme na Vás.

Tabletky na chudnutie   Kokteily   Cabbage Forte    ChilliBurner     Lipoxal  Chróm    Herbalife    Zelená káva    Čaje na chudnutie

Share Button

One Response to ChilliBurner – Oplatí sa užívať tabletky na chudnutie?

 1. Danka píše:

  Vyjadrite svoj názor, prípadne napíšte vašu otázku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme