Reklama
Reklama

Zdravá diéta na chudnutie

tucna zena

Zdravá diéta na chudnutie je tá správna cesta ako schudnúť. Zdravá diéta prináša nielen krajšiu postavu, ale zdravá diéta pomôže aj Vášmu zdraviu a pomôže predchádzať jojo efektu.

Zdravá diéta na rozdiel od ostatných diét má dve zásady. Áno, potrebujete znížiť príjem kalórií, ale aby sa Vaša diéta na chudnutie mohla nazývať zdravou, potrebujete zvýšiť príjem živín. Vedeli ste, že telo dospelého človeka potrebuje pre správne fungovanie desiatky živín denne? Počnúc vitamínmi, minerálmi, enzýmami, vlákninou,… končiac bielkovinami a vhodnými sacharidmi. A tieto živiny potrebujete do svojho organizmu pri chudnutí bezpodmienečne dodať. Pretože Vám pomôžu schudnúť  tak, že Vaše telo sa pri chudnutí nebude trápiť , nebudete nervózny a zabránite jojo efektu. A to predsa chcete, však?

Zdravá diéta na chudnutie, resp. zásady zdravého chudnutia sú všeobecne známe. 2 litre tekutín denne, dostatok zeleniny a ovocia, aspoň 1 gram bielkovín na kilogram Vašej hmotnosti denne, 20 gramov vlákniny denne, vynechanie sladkostí , pečiva, tučného mäsa a takto by sme mohli pokračovať ďalej. A tu nastávajú 2 základné problémy, ktoré musíte pri zdravej diéte na chudnutie zvládnuť.


Zaujímavý pohľad: “Čo je to vlastne tá zdravá strava, zdravá výživa?”


  1. Dokážete si zdravú diétu zostaviť tak, aby ste všetko splnili – dostatok všetkých živín, pri menšom počte kalórií? Pretože neexistuje univerzálny jedálniček funkčný pre každého. Každý sme iný, máme inú výšku, váhu, vek, metabolizmus, návyky a samozrejme genetiku.
  2. Ak urobíte veľa zmien naraz, dokážete to vydržať? Budete mať dostatočnú motiváciu nevzdať zdravú diétu predčasne? Motivácia a udržaní emócií na uzde je pilierom úspešného schudnutia.

Ak to zvládnete, tak zdravá diéta je tá pravá pre Vašu postavu, resp. pre Vaše chudnutie. Ak nie ste aspoň čiastkový odborník na správne stravovanie a bojíte sa, že chudnutie, resp. zdravú diétu nezvládnete, obráťte sa na nás, radi Vám pomôžeme. Zdravá diéta je základom našej pomoci ľuďom s nadváhou. Ak chcete, pozrite si ako Vám vieme pomôcť. Kliknite si na program na chudnutie, ktorým sme pomohli už desiatkam ľudí úspešne schudnúť.

Share Button

One Response to Zdravá diéta na chudnutie

  1. Danka píše:

    Vyjadrite svoj názor, prípadne napíšte vašu otázku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme