Reklama
Reklama

Herbalife produkty nielen na chudnutie – pomôžu?

Herbalife produkty Formula 1Herbalife produkty pozná takmer každý. Mám pocit, že existujú už aspoň tisíc rokov? Veľa ľudí tvrdí, že im produkty na chudnutie pomohli, ale taktiež veľa ľudí si myslí, že je to nezmysel. Tak kde je pravda? Pomôžu pri chudnutí, prípadne sú prospešné pre zdravie, alebo sú to len vyhodené peniaze?

Herbalife produkty na chudnutie i pre zdravie.

Zástancovia a predajcovia Herbalife tvrdia, že produkty obsahujú veľa živín, vitamínov, minerálov, a že sú vyvíjané najlepšími vedcami, dokonca, že sa na ich vývoji podieľa aj doktor s nobelovou cenou. Ďalej sa dozvieme, že kokteil Herbalife je špička, a že je to výborný pomocník pri chudnutí. Taktiež to tvrdia aj o ostatných produktoch na zdravie. To im nezazlievam, ale otázka je, či pomôžu?

Herbalife produkty – plusy a mínusy (pomôžu?)

Poznámka: Hodnotenie produktov Herbalife je subjektívne, nemám k dispozícii žiadne oficiálne prieskumy – ide o môj názor.

V dnešnej uponáhľanej dobe, sa nie každý stravuje zdravo. Pribúda obéznych ľudí, do popredia sa tlačia civilizačné ochorenia. Dokáže to Herbalife zastaviť? Odpoveď je, že nie. Pomôcť si musí každý sám. Pokiaľ si chcete zakúpiť produkty herbalife a čakáte zázraky, nedočkáte sa!!! Pokiaľ použijete sedliacky rozum a produkty Herbalife použijete ako doplnky stravy, ktoré Vám popri vhodnej úprave stravy napomôžu schudnúť alebo podporia zdravie, tak nech sa páči – kúpte si ich!

Mínusy Herbalife

  • Nie najlepší image na Slovensku – nedôvera
  • Relatívne vysoká cena
  • Sľuby predajcov sú často nereálne

Plusy Herbalife

  • Vraj veľa spokojných zákazníkov
  • Kvalita produktov (otázny je pomer kvalita/cena)
  • Známy športovci podporujúci Herbalife (Cristiano Ronaldo,….)
  • 30 dňová garancia vrátenia peňazí

 Herbalife má svoj image

 „Herbalife je pyramída a že je to nezmysel“ – aj s takými názormi sa stretnete. Tak 10 rokov dozadu, bol každý inzerát na prácu v novinách od predajcov Herbalife. Veľa ľudí sa dalo zlanáriť, nakúpili si veľa produktov, a až potom zistili, že nevedia čo s nimi. Najmä pre Herbalife veľmi negatívna reklama.

„Herbalife produkty sú úžasné, pomohli mi“ – tiež dosť časté názory. Áno Herbalife produkty môžu mať niečo do seba. Ak existujú na trhu „tisíc“ rokov, tak tam tá kvalita bude. Sedliacky rozum mi napovedá, že zlé veci sa na trhu dlho neudržia. Mnohí tvrdia, že sú predražené, ale to už je vec pohľadu.

Záver: Herbalife ako spoločnosť nemá na Slovensku najlepšie meno a image. Naopak Herbalife produkty sú kvalitné, ale taktiež to nie je zázrak na všetko.

Herbalife celkové hodnotenie

Herbalife produkty na chudnutie i pre zdravie sú kvalitné ale nie je to žiadny zázrak. Pokiaľ hľadáte niečo na chudnutie, tak najlepšia voľba je zdravá strava, pitný režim a vhodný pohyb. Pokiaľ si doplníte pár kvalitných výživových doplnkov od Herbalife (napr. kokteil Formula 1), pravdepodobne nič nepokazíte a môžu Vám uľahčiť chudnutie. Zhodnotenie ceny, či je primeraná, vysoká, ale nízka nechám vyslovene na Vás.

Nezabudnite, že všetky doplnky výživy (nielen od Herbalife) sa doplnkami výživy volajú preto, lebo majú doplniť Vašu stravu, nie preto, že za Vás schudnú alebo Vás vyliečia!!!

Zdroj niektorých informácii: www.schudnutie-zdravie.sk

Tabletky na chudnutie   Nápoje na chudnutie   Cabbage Forte    ChilliBurner     Lipoxal     Chróm    Herbalife    Zelená káva    Čaje na chudnutie

Share Button

One Response to Herbalife produkty nielen na chudnutie – pomôžu?

  1. Danka píše:

    Vyjadrite svoj názor, prípadne napíšte vašu otázku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme