Reklama
Reklama

Účinné cviky na zadok a na stehná – video

redukcia hmotnosti - pohyb

Schudnutie zo stehien a zadku je síce náročnejšie a vyžaduje nielen pravidelné cvičenie ale aj zmenu jedálnička na chudnutie. Pravidelným cvičením týchto cvikov na stehná a zadok výsledky na seba nenechajú dlho čakať.

Ako správne vykonávať cviky na stehná, resp. cviky na zadok si môžete pozrieť v nasledujúcich videách. Tieto cviky môžte vykonávať v pohodlí domova a nepotrebujete k tomu žiadne drahé pomôcky alebo návštevu fitnescentra.

Ak chcete aj schudnúť, nielen cvičiť, tak: “chudnutie zo stehien a zadku”

Pred každým cvičením nezabudnite na rozcvičku v podobe jednoduchého strečingu aby ste predišli možnému zraneniu.

Cviky na zadok a na stehná – video

Účinné cviky na zadok a stehná, ktoré Vám pomôžu vyformovať si tieto problémové partie nášho tela. Je to jednoduché, zacvičte si ich aj doma – stačí Vám podložka prípadne stolička a môžte smelo začať cvičiť tieto cviky na stehná zadok. Nezabudnite, že pre úspech je dôležitá pravidelnosť cvičenia a samozrejme vytrvalosť.

Na podporu vyformovanie postavy sú výborné aj kondičné cviky, resp. cvičenia “behanie” a “rýchla chôdza”. Nezabudnite, že tieto cviky sú síce účinné, ale dôležitá je aj strava. Inšpirujte sa “jedálničkom na chudnutie”

Share Button

2 Responses to Účinné cviky na zadok a na stehná – video

  1. me píše:

    ProsíM maximálne koľko krát za deň môžem cvičiť cviky Z prvého videá bez toho aby som sa musela báť z mohutnenia stehien?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme