Reklama
Reklama

Cabbage Forte – tabletky na chudnutie

Cabbage Forte – pomôžu Vám schudnúť? Kapustové tabletky Cabbage Forte na chudnutie sľubujú úbytok váhy, ale aká je skutočnosť?

Výrobca, resp. predajca doporučuje cabbage forte – zoštíhľujúce kapsule z kapustovém polievky. Majú Vám spôsobiť antikalorický šok a naštartovat spaľovanie tukov.

Zloženie Cabbage Forte

–         výťažky zelenej, červenej a bielej kapusty

Účinky Cabbage Forte podia výrobcu

 –         tabletky na chudnuti Cabbage Forte odstraňujú tuk z tela a taktiež odstraňujú celulitídu – podotýkam, to sľubuje výrobca

–         sľubuje chudnutie aj z brucha, stehen,….

Naše zhodnotenie Cabbage Forte

Áno, aj zelená kapusta, červená a aj biela kapusta je zdravá. Obsahuje množstvo vitamínov, antioxidantov,…. Takže kapustu pri chudnutí kľudne jedzte. Ale len od kapusty alebo od tabletiek na chudnutie Cabbage Forte zázraky nečakajte. Pri chudnutí je základ pravidelná strava, dostatok bielkovín (tie kapusta obsahuje len v zanedbateľnom množstve), pitný režim a pohyb. Ako doplnok ku chudnutiu si tabletky Cabbage Forte kľudne kúpte, ale chudnut budete vďaka životospráve a pohybu – jednoducho zázraky nečakajte.

Tabletky na chudnuti nie sú zázraky a napísali sme k tomu aj článok. Pozrite si viac o tom, či Vám tabletky na chudnutie pomôžu schudnúť – viac v článku – „tabletky na chudnutie“

Tabletky na chudnutie bývajú častou súčasťou diéty na chudnutie – medzi najpopulárnejšie diéty na chudnutie patrí Dukanova diéta (viac v článku “Dukanova diéta”) a 90 dňová diéta (viac v článku “90 dňová diéta”). Otázka je ale taká – Čo potom? Keď prestanem užívať tabletky na chudnutie alebo skončím diétu? Nepriberiem? Bohužiaľ väčšinou áno!!!

 

Súvisiace články

Tabletky na chudnutie   Kokteily   Cabbage Forte    ChilliBurner     Lipoxal  Chróm    Herbalife    Zelená káva    Čaje na chudnutie

Share Button

One Response to Cabbage Forte – tabletky na chudnutie

  1. Danka píše:

    Vyjadrite svoj názor, prípadne napíšte vašu otázku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme