Reklama
Reklama

Tabletky na chudnutie – lieky na chudnutie

Potrebujete schudnúť. Z každej strany na Vás číhajú rôzne prípravky na chudnutie. Tabletky na chudnutie a lieky na chudnutie môžu pomôcť schudnúť, ale zázraky nečakajte.  Práve naopak, dajte si veľký pozor – niektoré Vám môžu aj ublížiť. Lieky a tabletky na chudnutie nie sú zázračné.

V prvom rade je dôležité povedať, že také prípravky  – tabletky na chudnutie, resp. lieky na chudnutie ešte nevymysleli, ktoré by schudli za Vás. Áno do určitej miery Vám môžu pomôcť schudnúť, ale predstava, že si dáte zákusok alebo slaninu a potom že to tabletky na chudnutie zachránia, je naivná. Naopak Vám môžu výrazne ublížiť, pokiaľ neviete ako na to.

Prečo prípravky – lieky a tabletky nefungujú, tak ako si želáte?

Dnešná doba, ktorá je postavená na zisku a peniazoch núti firmy, ktoré ponúkajú tabletky na chudnutie zvyšovať obraty a zisky. A ako účinný nástroj si zvolili reklamu, ktorá nás nepriamo núti kupovať si zázraky na chudnutie – pretože sme pohodlný. A načo by ste si upravovali životný štýl, keď v reklame tvrdia, že si stačí kúpiť lieky alebo tabletky na chudnutie? A nielenže potom väčšinou nastáva sklamanie, ale navyše sa môže zhoršiť aj Vaše zdravie a každé ďalšie chudnutie bude ťažšie a ťažšie. Takže predtým ako si kúpite tabletky na chudnutie alebo lieky na chudnutie, použite sedliacky rozum a zamyslite sa, či polopravdy z reklamy môžu naozaj fungovať. Ak chcete schudnúť úpravou životného štýlu, pozrite si program na chudnutie.

Prípravky – Tabletky a kokteily (doplnky výživy)

Prípravky na chudnutie (koktaily a tabletky na chudnutie) na rozdiel od liekov na chudnutie, nie sú až také nebezpečné, ak aj pod pojmom tabletky na chudnutie rozumieme výživové doplnky. Dôležité je ale povedať, že nie je firma ako firma. Vyberajte si prípravky a tabletky na chudnutie – doplnky výživy len od renomovaných výrobcov a nikdy neprekračujte denné dávkovanie. Ak firma vyrábajúca tabletky na chudnutie vyslovene nevyžaduje aj zmenu životného štýlu na zdravší, môže to byť znak toho, že takéto tabletky na chudnutie sú len ďalším reklamným trikom. Žiadna tabletka predsa nenahradí pohyb, pitný režim a zdravé stravovanie.

Kedy prípravky na chudnutie pomôžu

Keďže hovoríme o doplnkoch výživy, tak pokiaľ je aspoň 70% Vášho chudnutia založeného na zdravšom životnom štýle, tak v takom prípade tých zvyšných 30% môžete podporiť prípravkami na chudnutie. Dbajte ale hlavne na to, aby boli kvalitné a pre Váš zdravotný stav vhodné. Uprednostnite radšej také doplnky výživy (tabletky alebo kokteily), ktoré sú založené na princípe dostatočného množstva výživných látok. Naopak tzv. spaľovače nie sú až taká bomba ako predajcovia uvádzajú.

Lieky na chudnutie

To už je úplne iná kapitola. Nech Vás ani nenapadne, kupovať si lieky na chudnutie bez porady s lekárom. Lieky sú určené pre chorých ľudí, majú vedľajšie účinky a umelo zasahujú do nášho organizmu. Pokiaľ Vám lekár predpíše lieky na chudnutie, tak pravdepodobne ste už na tom zle. Ale ani lieky na chudnutie nespôsobia vo Vašom tele zázrak na počkanie. Zdravšiemu životnému štýlu sa ani tak nevyhnete, pokiaľ chcete byť pri chudnutí úspešný. Ešte raz, lieky na chudnutie si len tak nedávajte, vždy sa poraďte s lekárom. Pretože svojvoľné užívanie liekov ešte nikomu dlhodobo neprospelo.

Ak rozmýšľate, že si kúpite lieky alebo prípravky na chudnutie (kokteily alebo tabletky), buď ste na tom s nadváhou veľmi zle alebo ste len jednoducho pohodlný. Vedzte, že bez porady s lekárom na lieky zabudnite, na druhej strane je v dnešnej dobe bežné užívať doplnky stravy, či už na výživu tela alebo na chudnutie ale všetko má svoje hranice. Takže všetko s mierou.

Recenzie – prípravky a lieky na chudnutie

Kokteily   Cabbage Forte    ChilliBurner     Lipoxal  Chróm    Herbalife    Zelená káva    Čaje na chudnutie   Adipex retard

Share Button

2 Responses to Tabletky na chudnutie – lieky na chudnutie

 1. Daniela117 píše:

  Mne kolegyňa odporučila tento doplnok: http://0a.sk/kJlmRBmyw schudla pekné kila a je to aj vidieť. Ja ho beriem už párt týždňov a musím povedať že ja kvalitný: http://0a.sk/kJlmRBmyw

 2. Roxxxy píše:

  Beriem Reductil 15mg dva mesiace schudla som 10 kg
  Tabletky mi pomáhaju hlavne v tom,že nemám hlad a chute.
  citim sa lepsie a vobec nemam ziadne neziaduce ucinky, nemam chut jest.
  Kúpil som tabletky online v anglickej lekárni bez lekárskeho predpisu
  dám na moju radu, nekupujte prášky z Ameriky. Budete mať problémy s colnými. Objednajte iba v lekárni, ktorá sa nachádza v Európe.
  Držím palce každému kto chce schudnut.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme