Reklama
Reklama

Prečo sa mi nedarí schudnúť?

Nedarí sa Vám schudnúť? Môže to mať aj objektívne príčiny. Úspešnosť chudnutia je závislá aj od Vášho zdravia. Existujú zdravotné problémy, ktoré Vám priam zabránia schudnúť alebo Vám zabraňuje schudnúť len nedostatok pevnej vôle alebo lenivosť?

Objektívne príčiny prečo sa Vám nedarí schudnúť

Napríklad problémy so štítnou žľazou, hormonálne poruchy,… jednoducho ochorenia, ktoré Vás nútia užívať lieky podporujúce priberanie, resp. zabraňujúce chudnutiu.

Pri takejto príčine neúspešného chudnutia (lieky Vám zabraňujú schudnúť – spomaľujú chudnutie) ale neskladajte zbrane. Zdravý životný štýl s primeraným počtom kalórií, pohybom atď. je jediná cesta ako pomaly naštartovať telo. Buď začnete pomaly chudnúť alebo aspoň zastavíte – spomalíte priberanie (závisí od typu ochorenia). Možno schudnete len pár kíl, možno vďaka svojej snahe si aspoň váhu udržíte, ale vždy to bude lepšie ako len tak pribrať napr. 20 kíl a vyhovoriť sa len na lieky. A raz príde doba keď Vám lekár lieky vysadí a Vaša snaha bude ocenená – nebudete vážiť o „tonu“ viac a hneď sa Vám bude s väčšou radosťou pozerať na svet.

Doporučenie: Máte pocit, že sa Vám nedarí schudnúť? Neužívate žiadne lieky? Cvičíte pravidelne? Jete zdravo? Tak potom si zájdite na prehliadku k svojmu lekárovi, ktorý už z moču dokáže zistiť niektoré možné problémy a navrhnúť správny postup.

Subjektívne príčiny prečo sa Vám nedarí schudnúť

Ale o tých asi veľmi dobre viete. Nedostatočne pevná vôľa, lenivosť, neschopnosť odolať pokušeniam,…  Nelámeme nad Vami palicu, máte vytvorené len nesprávne návyky. A to je Vaša šanca, ktorú môžete využiť vo svoj prospech a úspešne schudnúť !!! Veď návyky nemáte vrodené ale postupne vytvorené a preto ich dokážete zmeniť. Chudnutie nie je až také ťažké, len si to musíte uvedomiť. Pokiaľ sa do chudnutia pustíte s rozumom a postupne, tak máte veľkú šancu, že sa Vám podarí schudnúť!

Váš tím schudnutie.peknetelo.eu

Share Button

One Response to Prečo sa mi nedarí schudnúť?

  1. Danka píše:

    Vyjadrite svoj názor, prípadne napíšte vašu otázku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme