Reklama
Reklama

Chudnutie – nenechajte sa nachytať!

obezita, nadváha - žena

Chudnutie nie je ťažké ak viete ako na to. Bohužiaľ veľa z Vás, ktorí máte nadváhu si iba myslia, že vedia ako správne a úspešne schudnúť. Ako to vieme? Jednoducho. 80% ľudí, ktorí si dajú za cieľ chudnutie nikdy neschudnú tak, aby potom opäť nepribrali. Chudnutie je ako varenie – ak nedodržíte postup, výsledok nebude bohviečo. A to je príležitosť pre firmy, ktoré Vám sľúbia ľahké schudnutie ak zaplatíte za ich prípravok – ale nenechajte sa nachytať!

Či už začiatok roka, alebo obdobie pred letom,… veľa z Vás si dá nový cieľ – schudnúť. Nenechajte sa ale pri chudnutí nachytať! Stretnete sa aj s postupmi na chudnutie, ktoré chcú z Vás hlavne vytiahnuť peniaze!!!!

Firmy zaoberajúce sa chudnutím zažívajú najlepšie mesiace. Veď kedy chce viac ľudí schudnúť ako po začatí nového roku alebo pred letom. Niektorí začnú chudnúť, pretože si chudnutie dali ako novoročné predsavzatie, iní už začínajú myslieť na leto – aby v plavkách vyzerali dobre,….

A dopyt vyvoláva ponuku. Jednotliví predajcovia sa predháňajú v ponukách na najúčinnejšie chudnutie a sľubujú, že ak si kúpite ich prípravok alebo tabletky na chudnutie, tak zaručene schudnete. A každý človek má v povahe veci si čo najviac uľahčiť – chudnutie nevynímajúc. A preto pod vplyvom vidiny na rýchle schudnutie siahnu po nejakom „zázračnom“ prípravku. Áno, nič proti tomu, že sa Vám jednotlivý predajcovia snažia „pomôcť“ schudnúť, ale bohužiaľ veľa z nich v momente ako zaplatíte, stráca o Vás akýkoľvek záujem. Nezaujíma ich Váš životný štýl – stravovanie, pohyb, pevná vôľa,…. Hlavne že ste si kúpili ich prípravok (česť výnimkám)

Ako pri chudnutí nenaletieť?

Pokiaľ chcete schudnúť len preto, lebo ste videli peknú reklamu, tak Vám poradím – ani nezačínajte, pretože pravdepodobne nevydržíte. Síce ostanete tučný, ale aspoň ušetríte peniaze a možno aj zdravie (časté vedľajšie účinky liekov). A to je lepšie ako ostať tučný a navyše aj minúť peniaze za prípravky na chudnutie a možno ublížiť aj svojmu zdraviu.

Pokiaľ ale chcete naozaj schudnúť a hľadáte ten správny spôsob na chudnutie, tak nezabúdajte, že chudnutie musí mať hlavu a pätu – zázraky na chudnutie nefungujú. Pokiaľ si kúpite prípravok na podporu chudnutia a vnímate ho len ako doplnok úpravy vášho stravovania, pohybu, motivácie a pitného režimu, tak Vám naozaj prípravok – doplnok na chudnutie môže urýchliť zdravé chudnutie. A pokiaľ ste si nie istý, či to zvládnete sami, alebo či ten Váš zvolený postup na chudnutie je vhodný aj pre Vaše zdravie a že zabráni jojo efektu, nie je hanba si nechať poradiť od ľudí, ktorí sa zdraviu a chudnutiu venujú profesionálne.

Prečítajte si:    jedálniček na chudnutie      Program na chudnutie

Share Button

One Response to Chudnutie – nenechajte sa nachytať!

  1. Danka píše:

    Vyjadrite svoj názor, prípadne napíšte vašu otázku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme