Reklama
Reklama

Účinná diéta – účinné diéty

plán na jedálniček na chudnutie

V súčasnosti existujú desiatky „účinných“ diét. To sa povie –„schudnite“. Ale ktorú diétu si vybrať? Existuje kľúč, ktorý Vám povie, či ta vaša diéta sa môže nazvať účinná diéta. Ak spĺňa nasledujúce kritéria, začnite s ňou.

1. Účinná diéta – Schudnite s ňou 2-5 kíl za mesiac. Menej je málo. Viac znamená aj úbytok zo svalovej hmoty – schudnuté kilá sa časom vrátia.. Schudnúť 2-5 kíl je primerané.

2. Schudnite bez hladovania – Násilné obmedzovanie v jedle vedie ku spomaleniu metabolizmu. Ľahko sa môže stať, že schudnuté kilá, nielenže priberiete späť, ale pribudnú Vám aj nejaké navyše. Pravidelná strava je základný piliér úspešného chudnutia.

3. Pridajte pohyb – účinná diéta bez pohybu neexistuje. Pohyb je súčasťou správneho a účinného chudnutia. Nemusíte sa dennodenne trápiť s cvičením, ale rýchlejšia prechádzka ešte nikomu neublížila.

4. Zdravá strava – schudnite s ňou. Kde nie je zdravá strava, nie je účinné chudnutie. Dajte si aj to, čo máte radi, ale aj to, čo Vaše telo potrebuje (zdravú stravu, zdravú výživu)

5. Netrápte sa s chudnutím – trápenie vyvoláva ešte väčšie trápenie a myšlienky, že sa to nepodarí. A ono sa to nepodarí. Začína to v hlave. Schudnite s čistou hlavou (pozitívne myslieť).

6. Ktorá diéta je teda účinná diéta – podľa mňa tieto kritériá nespĺňa žiadna. Ale porozmýšľajte (pozrite si informácie o jednotlivých diétach), v každej je niečo správne. Vhodnou kombináciou si vytvoríte diétu, ktorá bude fungovať. Účinná diéta je pre každého jedinečná (pokiaľ si ju neviete zostaviť, prihláste sa k odoberaniu zaujímavých rád a tipov a schudnite!).

Váš tím chudnutie.peknetelo.eu

Prečítajte si:

– „zdravé a účinné chudnutie

Share Button


Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme