Reklama
Reklama

Ako schudnúť zo stehien – chudnutie zo stehien a zadku

Ako schudnúť zo stehien? Chudnutie zo stehien a zo zadku je síce náročnejšie, ale zvládnuteľné. Ako na to? Samozrejmosťou je, že základom úspešného chudnutia zo stehien, resp. zo zadku, je úprava Vášho jedálnička, resp. zdravého životného štýlu. Keď k tomu pridáte vhodnú pohybovú aktivitu, tak sa výsledky postupne dostavia. Ak chcete schudnúť zo stehien a zadku, nepodceňte nasledujúce zásady.

Pozrite si aj video – Účinné cviky na zadok a na stehná


Ako schudnúť zo stehien a zo zadku – zásady

 1. Množstvo stravy – chudnutie zo stehien, resp. chudnutie zo zadku vyžaduje zníženie kalorického príjmu cca o 500 kalórií za deň. Pozor ale, aby Denný príjem kalórií neklesol pod hraničnú hodnotu cca 1200 kcal. Pokiaľ už teraz jedávate menej, ešte viac neznižujte kalorický príjem, pretože si môžete ublížiť. V takomto prípade je postup iný, nielen na chudnutie, ale i na chudnutie zo stehien, resp. chudnutie zo zadku.  Jedlá rozložte na 4-5 porcií denne
 2. Kvalita stravy – ak chcete schudnúť zo stehien, zjedzte denne aspoň 2 kúsky zeleniny, nejaké ovocie (najlepšie doobeda) a čo je podstatné, zjedzte denne aspoň 70 – 100 gramov bielkovín, čím skvalitníte svalovú hmotu a zrýchlite spaľovanie tukov. Vypite denne aspoň 7 pohárov čistej vody. To je ďalší z predpokladov úspešného chudnutia zo stehien a zo zadku.
 3. Pohyb – nájdite si čas aspoň 3 krát v týždni na pohybovú aktivitu. Chudnutie zo zadku, resp. zo stehien najviac podporia kondičné cvičenia – stacionárny bicykel, pomalý beh, rýchla chôdza. Vydržte aspoň 50-60 minút. Nepresiľujte sa, pretože príliš náročné tempo môže spôsobiť výrazné zmohutnenie svalstva a zväčšenie objemu.
 4. Buďte trpezlivý – chudnutie zo stehien, resp. chudnutie zo zadku je beh na dlhšiu trať. Buďte vytrvalý, zamilujte si zdravší životný štýl a pohyb a nielenže schudnete, ale budete sa aj omnoho lepšie cítiť.
 5. Chcete schudnúť zo stehien a zo zadku. Pravidelne si počas chudnutia sledujte dosiahnuté výsledky. Merajte si obvod stehna a zadku cca raz v týždni. Pokiaľ sa snažíte a dodržiavate predchádzajúce zásady, určite zaznamenáte úbytok cm a podporí Vás to v ďalšom chudnutí. Schudnúť  zo stehien a zo zadku, nie je až také náročné – stačí správny postup a výsledky nenechajú na seba dlho čakať, stačí byť lem trochu trpezlivý.

cviky na stehná a zadokInšpirujte sa účinnými cvikmi na stehná a zadok – video, ktoré môže cvičiť aj doma. Sú rýchle, jednoduché a účinné –  “Cviky na zadok a stehná – video”

 

Chudnutie ako celok (nielen zo stehien a zadku) je o zmene myslenia a následne o zmene životného štýlu. Iba tak dokážete schudnúť zo stehien a zo zadku naozaj efektívne. Veríme, že budete úspešný.

Tím schudnutie.peknetelo.eu

“Program na chudnutie”    “Ako rýchlo schudnúť”     “Tréningový plán”

Share Button

12 Responses to Ako schudnúť zo stehien – chudnutie zo stehien a zadku

 1. Evka M. píše:

  na stehna a celulitidu su ozaj super ucinne body wraps zabaly myslim ze u mna uz po tretej procedure bola viditelne slabsia celulitida a stehna o viac ako 1,5 cm uzsie

 2. Nicole píše:

  Ahoj, hlavné nahrajte futbal lebo sa vám zväčšia stehná A lýtka 😀 Mám 14 rokov A hrám ho už skoro rok A lýtka A stehná mám totálne tlsté A hlavné tvrdé 😀

 3. Mata píše:

  prosim vas da s cudnut na stacionarnom bicykly zo stehnien ???? Potrebovala by som z nich schdnut za dva tyzdne …..

 4. lucia píše:

  Moja dcéra má váhu 46 – a má veľké brucho a zväčšili sa jej stehná aj zadok preto sa chcem opýtať co mam robiť aby schudla pretože aj cvičí ale nepomáha to a diétu vždy porušuje prosím pomôžte mi len o sme s toho smutne obidve
  Ďakujem

 5. mirka píše:

  potrebujem radu chcela by som schudnut za 2 mesiace 7 kg

 6. mia píše:

  schutneš aj ked budeš cvičiť iba 30 minut

 7. lola píše:

  duuuuuuuufam ze to pomoze

 8. tommmmy píše:

  a este nieco…plati to aj pre mužov ?

 9. tommmmy píše:

  chcem sa spytat ked si dam ovocie namiesot zeleniny je to to iste ?

  • Sabee píše:

   Tommmmy..urcite to nie je to iste 🙂 ovocie obsahuje fruktozu, ma viacej kalorii ako zelenina… preto sa ma ovocie konzumovat doobeda ak chces schudnut.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme