Reklama
Reklama

Rýchle chudnutie alebo chudnutie s dlhodobým efektom

nezdravé jedlo - tučná žena

Rýchle chudnutie s jojo efektom – viac ako 5 kíl mesačne alebo rýchle chudnutie s dlhodobým efektom – cca 3 kilá mesačne. Vyberte si!!!

Práve v tomto období sa mnoho ľudí zamýšľa nad svojou váhou v súvislosti s chudnutím. Je po sviatkoch, váha možno ešte trochu stúpla a blíži sa leto, čas kedy viac ako inokedy odhaľujete svoje telo. Už nadbytočné kilá tak ľahko neskryjeme pod hrubé kabáty, či svetre. V plavkách, letných šatách či tričkách sa na plno ukážu naše stravovacie návyky. Zbytočne sa budete vyhovárať na genetiku, keď vám z nohavíc bude vytŕčať nadbytok tuku a takto bude navyše vaše sebavedomie na bode mrazu. Uvedomujete si to? Asi áno a preto sa začnete zaujímať o rýchle chudnutie.

Často sa pri zamyslení nad blížiacim letom dáme prehovoriť na rôzne zaručené diéty, ktoré sľubujú rýchle chudnutie a púšťame sa do chudnutia. Bohužiaľ často končí táto snaha neúspechom. I keď dočasne schudnete, vaša pôvodná váha sa rýchlo vráti a často i s bonusom navyše. A preto rýchle chudnutie – viac ako 5 kíl mesačne  – nemá zmysel

Navyše obmedzovaním jedla a hladovaním si spomaľujete metabolizmu, čiže po každej diéty je Vás metabolizmus pomalší. Potom sa nečudujte že výsledkom takéhoto rýchleho chudnutia je v konečnom dôsledku prírastok váhy, keďže začnete priberať takmer so všetkého čo vložíte do úst.

Diéty bývajú zväčša časovo obmedzené. Pokiaľ chcete ale schudnúť zdravo a natrvalo zabudnite na to že 2 týždne si budete odriekať a potom zjete, všetko čo uvidíte. Takto zbytočne zaťažujete svoj organizmus a negatívne vplývate na svoj zdravotný stav.

Pokiaľ hľadáte rýchle chudnutie bez jojo efektu, tak sa zmierte s tým, že schudnete do 3 kíl za mesiac.  Rýchle chudnutie bez jojo efektu znamená, že potrebujete upraviť svoj stravovací režim. Musíte sa naučiť ako sa správne stravovať, čo a kedy jesť, aby ste podporili správnu činnosť vášho organizmu, tak aby ste nepociťovali rôzne chúťky a tiež aby ste podporili efektívne spaľovanie tukov. Ide o vytvorenie správnych návykov, pri osvojení ktorých už nebudete v budúcnosti riešiť kilá navyše. Vďaka týmto trvalým zmenám dosiahnete trvalo zhodené kilá, chudnutie už pre vás nebude len snom, ale stane sa realitou. Stačí zabudnúť na nezmyselné diéty, a pustiť sa zdravého chudnutia, ktoré Vám prinesie trvalé výsledky.

Jediné účinné rýchle chudnutie bez jojo efektu je založené na troch bodoch – zdravá úprava stravy, pohyb a sebamotivácia. Rýchle chudnutie založené na drastickej diéte nemá žiadny zmysel.

Váš tím schudnutie.peknetelo.eu

Share Button

One Response to Rýchle chudnutie alebo chudnutie s dlhodobým efektom

  1. Danka píše:

    Vyjadrite svoj názor, prípadne napíšte vašu otázku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme