Reklama
Reklama

Redukcia hmotnosti (váhy)

Redukcia hmotnosti – chcete schudnúť? Od marca do apríla je najlepší čas na chudnutie. Všetko hrá pri chudnutí pre Vás. Zabudnite na výhovorky, začnite a schudnite.

Prečo práve teraz je najlepší čas na redukciu hmotnosti – chudnutie?

Vianoce sú dávno za nami, plesová sezóna pomaly končí a Veľká noc je ešte v nedohľadne. Pokiaľ sa nad tým zamyslíte, tak tieto obdobia sú najlepšie na výhovorky prečo nezačať chudnúť. Je fakt, že redukcia hmotnosti – chudnutie je vždy o to úspešnejšie o čo menej prekážok resp. pokušení nám pri chudnutí príde do cesty. Samozrejme že závisí aj od sily Vašej osobnosti, ale je pravda, že čím menej pokušení nás pri chudnutí stretne, tým máme väčšiu šancu dotiahnuť chudnutie do úspešného konca. Preto obdobie, ktoré práve teraz je, je najoptimálnejšie na začiatok redukcie hmotnosti resp. na začiatok chudnutia.

Ďalším faktormi, prečo práve teraz chudnúť je to, že postupne začne teplo víťaziť nad zimou, čo spôsobí viac hormónov šťastia vo Vašom tele a tým aj väčšie odhodlanie dotiahnuť chudnutie až do úspešného konca. Nehovoriac o motivácii pred letnou sezónou – aby ste mohli svoje pekné telo vystaviť na obdiv. A pekné telo je často aj zdravšie telo.

Ďalšie faktory na redukciu hmotnosti (redukciu váhy):

  • S jarou prichádzajú aj väčšie možnosti na pohyb
  • S krajším počasím klesá pochmúrna nálada a zbytočné prejedanie sa
  • Zdravé chudnutie Vám pomôže prekonať jarnú únavu
  • Konečne dosiahnete svoj cieľ

Pokiaľ Vás ani toto nepresvedčilo, že je teraz najľahšie schudnúť a začať, tak Vás na redukciu hmotnosti presvedčí už len ťažká choroba  – a to už môže byť neskoro.

Pokiaľ ste si práve povedali „chcem schudnúť“ nezabudnite, že je dôležité vybrať si správny spôsob redukcie hmotnosti. Pretože pokiaľ začnete chudnúť pomocou nezmyselnej diéty alebo pomocou hladovania, tak Vám k trvalo peknej postave nepomôže ani to, že je najlepšie obdobie na chudnutie.

Chcete mať istotu, že začnete správne chudnúť, nechajte si poslať bezplatnú analýzu Vášho tela a následne poradiť od členov nášho tímu. Úspešná redukcia váhy na dosah!

Bezplatná analýza (kliknite)

Váš tím schudnutie.peknetelo.eu

Share Button

2 Responses to Redukcia hmotnosti (váhy)

  1. Lucia Hanisakova píše:

    Dobry večer.Chcem schudnúť moja váha 76kg 164 výška.Denne prejdem na bežeckom pase 10 000 krokov pijem denne 3.5 l vody pečivo nejem prevažne zeleninu a ovocie.Dakujem za rady.

  2. Danka píše:

    Vyjadrite svoj názor, prípadne napíšte vašu otázku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme