Reklama
Reklama

Recepty na 4 lahodné smoothies pri chudnutí!

Čerstvé jahodové smoothie s banánom

Ak si chcete pomôcť pri chudnutí a neviete čo za chutné jedlá jesť, tak si pokojne pripravte niektoré z týchto 4 úžasných smoothies nápojov, sú výživné, chutné a určite Vás zasýtia! Príprava je veľmi jednoduchá a stačí na to iba pár potravín, tak poďme na to…

Recept na cviklové smoothies

Tak toto smoothies Vás dostane, verte mi. Možno na prvý pohľad nevyzerá nejako chutne, ale skutočne je! Dajte si toto smoothies na desiatu alebo ako ľahkú večeru…

smoothies vyrobené z červenej repky a uhorky.

Potrebujete: 1 menšia cvikla, 10 cm šalátovej uhorky, voda, trochu mletej škorice a mletého badiánu.

Cviklu očistite, umyte, nakrájajte na menšie kúsky a dajte do mixéra. Potom pridajte aj očistenú uhorku, vodu, mletú škoricu, badián a dobre rozmixujte. Tento nápoj môžete piť studený, ale aj izbovej teploty.

Recept na čučoriedkové smoothies

Kombinácia čučoriedok a melóna znie zaujímavo a presne taká je aj jeho chuť. Dajte si toto smoothies na desiatu, olovrant alebo ako ľahkú večeru a tak doplníte živiny a pohladíte aj chuťové bunky.

čučoriedkové smoothie

Potrebujete: 2 plátky žltého melóna (dyne), za hrsť čučoriedok a voda.

Žltý melón alebo dyňu očistite a pokrájajte na menšie kúsky, dajte do mixéra. Potom pridajte čerstvé alebo mrazené čučoriedky, zalejte to vodou a rozmixujte. Toto smoothies môžete piť studené ale aj izbovej teploty.

Recept na broskyňovo-žihľavové smoothies

Nebojte sa, toto smoothies Vás „nepopŕhli“… Broskyne dodajú sladkú chuť a žihľava s mätou piepornou účinné látky.

broskyňový smoothie so slamou na drevenom stole

Potrebujete: 3 broskyne, 5 listov žihľavy, pár lístkov čerstvej mäta piepornej a voda.

Umyté broskyne prekrojte na polovicu, vyberte kôstku a dajte ovocie do mixéra. Umyté listy žihľavy a mäty piepornej tiež pridajte ku ovociu, zalejte to vodou a rozmixujte na hladkú hmotu. Toto ovocné smoothies môžete smelo piť s kockami ľadu na osvieženie, ale aj bez nich.

Kliknite sem a dozviete sa viac o žihľave dvojdomej, čo obsahuje, aké má účinky a…

Recept na avokádovo-banánové smoothies

Zdravé tuky, sacharidy a kakao sú úžasnou kombináciou, ktorá ulahodí každému! Dajte si toto smoothies ako plnohodnotné jedlo na raňajky alebo na večeru.

čokoládové smoothie v poháry, banány, avokádo

Potrebujete: 1 dozreté avokádo, 1 banán, voda a 1 ČL kakaa alebo karobového prášku.

Dozreté avokádo očistite, rozpoľte a vyberte kôstku. Očistený banán pridajte do mixéra, aj kakao, vodu a rozmixujte na hladkú hmotu. Toto smoothies môžete ozdobiť aj s čokoládovými hoblinkami z horkej čokolády…

Prečo je dôležité mať raňajky počas chudnutia a hlavne čo jesť na raňajky počas chudnutia??? Kliknite sem a dozviete sa viac. 

Share Button

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme