Reklama
Reklama

Poviete si: „Potrebujem schudnúť!“

Ste obézny? Určite viete, že potrebujete schudnúť. Chudnutie nie je najľahšie a preto je dôležité, či vôbec s chudnutím začnete. Lebo ak nezačnete – tak na 100% nechudnete. Ale je to len na Vás. Veď je to predsa Váš život!!!

Potrebujem schudnúť?

Skôr ako si odpoviete na túto otázku, zamyslite sa prečo máte nadváhu a prečo teda potrebujete chudnúť?

To, že práve čítate tieto riadky znamená, že si už uvedomujete nutnosť schudnúť a zbaviť sa tak prebytočných kilogramov. Mnohí ľudia totižto nie sú presvedčený že nadváha je problém, ktorý je potrebné nevyhnutne riešiť. Možno ste i vy niekedy patrili medzi nich. Spoliehajú sa na to, že nejako sa to časom vyrieši. Je to však iba alibizmus, a pokiaľ niečo nezmeníte vy sami, tak vás nadváha môže i zabiť.

Viem, že sa to nečíta ľahko, ale dnes je už obezita epidémiou a je ju nutné riešiť. Nie je to iba o tom, že nie sme spokojný keď sa na seba pozrieme do zrkadla, nie je to iba o tom, že je nám tesnejšie oblečenie, ale je to predovšetkým o našom zdraví. Pokiaľ máte nadváhu tak nemôžete byť zdravý. Dnes je už aj dokázané, že ľudia s nadváhou zomierajú podstatne mladší, každý jeden orgán vášho tela nadmerne zaťažujete i vtedy keď máte len miernu nadváhu.

Každý z nás chce žiť čo najdlhšie, chce aby si užíval život v zdravý, plný energie, aby staroba nebola o trápení a závislosti na liekoch. To sa ale nestane automaticky, len preto že to chcete. Je dôležité preto aj niečo urobiť.

Pokiaľ máte nadváhu, chudnutie by preto pre vás malo byť nutnosťou. Pokiaľ ste už po neúspešných pokusoch rezignovali, dajte si poradiť od niekoho, kto má s chudnutím reálne skúsenosti a dokáže vám s tým pomôcť. Pretože ešte stále veľká väčšina ľudí rieši svoj problém s nadváhou diétami a hladovaním, čím sa dostáva do začarovaného kruhu. Úbytok váhy sa strieda s jojo efektom, výsledkom čoho sú ďalšie kilá navyše, prípadne ďalšie zdravotné problémy .

Prečo teda máte nadváhu? Zo 70 % ste si ju spôsobili nesprávnym stravovaním. Čiže pokiaľ chcete schudnúť potrebujete riešiť svoje stravovacie návyky. Musíte urobiť trvalé zmeny a to vám zabezpečí, že váš boj s nadváhou bude minulosťou. Základom je ale vaše rozhodnutie, čiže schudnem pretože chcem schudnúť, nie preto že potrebujem.

Váš tím schudnutie.peknetelo.eu

Prečítajte si:

Chcem schudnúť
Prečo práve ja mám nadváhu? Otázka, ktorá trápi mnohých ľudí. Niektorý si aj uvedomujú prečo, druhý sa tvária, že je to smola a tretí sa vyhovárajú na genetiku.

Jedálniček
Chcem schudnúť – využite jedálniček na chudnutie. 5 dňový diétny jedálniček Vám pomôže schudnúť prvé kilá, aj keď to nemusí znamenať, že nadváhu natrvalo porazíte.

Share Button

One Response to Poviete si: „Potrebujem schudnúť!“

  1. Danka píše:

    Vyjadrite svoj názor, prípadne napíšte vašu otázku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme