Reklama
Reklama

Hladovka? Radšej chudnutie bez hladovania.

váha

Chcete schudnúť? Rozmýšľate nad hladovkou? Vyberte si radšej chudnutie bez hladovania, je to 100 krát lepšie a účinnejšie ako hladovka!!!

Chystáte sa na spoločenskú akciu? Alebo na svadbu? Alebo si tesne pred letom spomeniete, že potrebujete rýchlo schudnúť. Máte týždeň, dva alebo mesiac? Ak ste chudnutie odkladali na poslednú chvíľu a teraz to potrebujete dohnať, tak začnete hľadať zázrak na chudnutie. Ale tie neexistujú. Tak Vás ako ďalšia možnosť napadne hladovka, resp. sebazničujúce hladovanie. A to len preto, lebo ste chudnutie dlhodobo odkladali.

Hladovka – hladovanie

Aké sú výhody a nevýhody hladovky. Výhody hladovania spočítate na jednom prste jednej ruky. A tá výhoda je, že za týždeň dokážete schudnúť aj 4 kilá.

Ale netešte sa predčasne. Zabudnite na to, že hladovkou schudnete z tukov a tam kde potrebujete. Schudnete nie z tukov ale zo svalov a vody. Čiže svalstvo Vám opadne a budete vyzerať ešte horšie ako pred hladovkou.

Ďalšie nevýhody hladovky, resp. hladovania

– nervozita – budete chodiť ako blúdny pes, nervozita počas hladovky bude u Vás na vysokej úrovni a nebudete trpieť iba vy, ale aj celé Vaše okolie

– únava – nebudete vládať, nič sa Vám nebude chcieť robiť až si časom začnete sami sebe liezť na nervy. To je proste daň za hladovku

– zdravie – hladovkou Vášmu telu viac poškodíte ako pomôžete. A pokiaľ pred schudnutím nie ste v optimálnej kondícii – čo asi nie ste, tak Vaše zdravie môže na hladovku veľmi doplatiť

– jojo efekt – ako rýchlo schudnete, tak ešte rýchlejšie potom priberiete. Keďže pri hladovke stratíte svalovú hmotu, tak si automaticky spomalíte metabolizmus a chudnutie, resp. schudnuté kilá budete mať čoskoro späť – aj s bonusom (kilá navyše)

Ešte Vás neprešla chuť na hladovku? Tak ju vyskúšajte a poučte sa z vlastných chýb. Chudnutie je komplexný proces, ktorý má prospieť nielen Vášmu telu, ale aj Vášmu zdraviu, kondícii a vitalite.

Váš tím schudnutie.peknetelo.eu

Radšej si prečítajte:

„Raňajky, obed, večera a chudnutie“

„Zdravé a účinné chudnutie“

Share Button


Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme