Reklama
Reklama

Chudnutie – najlepšie obdobie

chudnutie - zena so zeleninou

Jarné mesiace sú najlepšie na chudnutie. Ak chcete schudnúť, začnite práve teraz. Chudnutie je jednoducho teraz najľahšie.

Áno, schudnúť dokážete v každom období, či je to jar, leto, … dokonca pokiaľ naozaj schudnúť chcete, dokážete to aj pred Vianocami. Princípy správneho chudnutia sú v každom období rovnaké.

Ale jar je predsa jar. Dni sa predlžujú, teploty stúpajú a naše myšlienky sa čoraz viac sústredia na pekné letné dni. A s tým súvisí aj predstava nášho tela v plavkách, krátkych tričkách,…. Tento faktor pôsobí ako veľmi silná motivácia na chudnutie. A ako už iste z článkov na našej stránke viete, že dostatočná motivácia je jeden z dôležitých faktorov, ak nie najdôležitejší – ak chcete úspešne schudnúť. Pretože bez dostatočnej motivácie chudnutie určite ďaleko nedotiahnete.

Keďže sa dni predlžujú, určite mi dáte zapravdu, že priamo úmerne sa s dlhšími a teplejšími dňami sa cítime nejako lepšie. Zimná „depka“ s tmy sa vytráca – a pokiaľ sa lepšie cítime, tak aj chudnutie ľahšie zvládneme.

A čo sa stravy týka, si naše telo prirodzene v tomto období podvedome pýta ľahšie jedlá. A pokiaľ si vyberiete správny, zdravý spôsob chudnutia – upravíte svoj jedálniček na zdravší, ani sa nenazdáte a kilá začnú postupne ubúdať.

A čo pohyb? Na jar, či už chcete alebo nie, sa prirodzene viac hýbete. Neponáhľate sa domov autom, doprajete si prechádzku, pokiaľ máte záhradku – tak aj tam sa treba hýbať,…. A pokiaľ to s chudnutím myslíte vážne, tak máte viac možností pridať nejaký ten pohyb navyše – bicykel, korčule, beh, tenis, ….. Možností je jednoducho veľa. Stačí si vybrať a začať chudnúť.

Nikdy sa Vám nebude chudnúť lepšie ako teraz, resp. na jar. Začnite a neodkladajte chudnutie.Leto sa blíži a už čoskoro môžete byť aj vy hrdý na svoju postavu.

Ak neviete ako začať, radi Vám pomôžeme – absolvujte náš úspešný program na chudnutie. Pomôžeme Vám nielen schudnúť, ale po úspešnom chudnutí si aj váhu udržať.

Tím schudnutie.peknetelo.eu

Zaujímavé články:

jedálniček na chudnutie

energetická hodnota potravín

Ako schudnúť a nepribrať

Share Button


Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme