Reklama
Reklama

Chudnutie-ako schudnúť? – dajte na prvý dojem

chudnutie žena - pred a po

Sú desiatky. Diét na chudnutie je hádam aj sto. Ktorú si vybrať, ak neviem ako schudnúť?

Neviete ako schudnúť? Trápia vás kilá navyše? Poobzeráte sa po vhodnom spôsobe chudnutia a zrazu zistíte, že zaručených metód na chudnutie sú desiatky. S každej strany Vás masíruje masívna reklama na zázračné tabletky na chudnutie, na zaručené diéty na chudnutie, s ktorými schudla nejedna celebrita, v časopisoch sú články, resp. reklamy na jednoduché chudnutie bez námahy. Ale ako to už raz chodí, 90% nefunguje a prinesie Vám len ďalšie sklamanie a ľahšiu peňaženku.

Ako si vybrať správny spôsob chudnutia?

Je to relatívne jednoduché. Stačí dať na prvý dojem a použiť sedliacky rozum. Sľubuje diéta na chudnutie veľký úbytok hmotnosti za krátky čas? Sľubujú Vám tabletky na chudnutie, že sa vám podarí schudnúť ak ich budete užívať. Alebo vymyslel niekto prístroj, ktorý schudne za Vás? Znie to lákavo, pretože by sme najradšej schudli bez námahy, ale poznáte to: sľuby sa sľubujú a ……. Vnútorný hlas, resp. inštinkt Vám povie, že je to blbosť ale veľa z Vás to aj tak vyskúša a kúpi si prístroj, tabletky na chudnutie,……. – jednoducho nedá na prvý dojem a čaká na zázrak. A dočká sa nie zázraku a peknej postavy ale sklamania.

A diéty? Väčšina nefunguje, alebo aspoń nie dlhodobo. Ale existuje diéta na chudnutie, ktorá vám pomôže. Áno, je to zdravá diéta – viac v článku „zdravá diéta na chudnutie“

Nemusíte byť lekár, aby ste vedeli, že zdravá strava je základom zdravia a aj chudnutia. Nesnažte sa chudnutie si uľahčiť, radšej si postupne navyknite na zdravšiu, pravidelnú stravu, pridajte pohyb a podarí sa Vám schudnúť. Toto je tá správna cesta na chudnutie. Pozrite si aj  “jedálny lístok na chudnutie, ktorý Vás môže inšpirovať a pomôcť Vám schudnúť.

Share Button

One Response to Chudnutie-ako schudnúť? – dajte na prvý dojem

  1. Danka píše:

    Vyjadrite svoj názor, prípadne napíšte vašu otázku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme