Reklama
Reklama

Chudnutie – Ako schudnúť do leta?

Máte nadváhu viac ako 10 kíl? Chcete schudnúť do leta? Naštartujte svoje chudnutie už teraz. Neodkladajte ho! Ak budete chudnutie odkladať, tak sa ľahko môže stať, že o rok budete stále tučný.
Áno, existujú reklamy na zázračné prípravky na chudnutie, ktoré sľubujú, že schudnete aj 10 kíl za mesiac. Ale asi sami tušíte, že je to nezmysel. Ale v kútiku duše dúfate, že tie „zázraky na chudnutie“ budú fungovať a preto možno chudnutie odkladáte a nechávate si ho na poslednú chvíľu.

Ale realita je taká, že v priemere dokážete schudnúť 2-5 kíl mesačne, pokiaľ si vyberiete jedinú správnu možnosť ako schudnúť – a tou je chudnutie pomocou úpravy životného štýlu na zdravší.

Viem, že mnohým z Vás sa tieto riadky nečítajú ľahko, ale jediný spôsob ako natrvalo schudnúť bez jojo efektu, je postupná zmena stravovania, zaradenie aspoň nejakého pohybu do Vášho týždenného plánu,… – jednoducho musíte dvihnúť zadok, uvedomiť si že zdravou stravou nielen schudnete ale navyše pomôžete aj svojmu zdraviu a s nadšením sa pustiť do chudnutia.

Aj pri chudnutí platí, že čím skôr začnete, tým skôr schudnete. A tiež platí: čo odkladáte nakoniec často nikdy nespravíte! Často si vytvárame umelú predstavu, že napríklad o týždeň alebo o mesiac sa bude chudnúť ľahšie. Ale to je nezmysel. Bude to rovnaké aké je dnes.

Za pár mesiacov tu bude opäť leto a je na Vás, či budete pod tričkom skrývať pneumatiku, alebo či budete so svojou postavou spokojný.
Lenže o tom sa rozhoduje už teraz. Ak chcete schudnúť, začnite napríklad dnes. Ak neviete ako úspešne naštartovať chudnutie, využite napríklad náš program na zdravé a účinné chudnutie.

Váš tím schudnutie.peknetelo.eu

Prečítajte si:
chudnutie zo stehien
zdravá diéta na chudnutie
ako schudnúť na bruchu

Share Button


Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme