Reklama
Reklama

Jeseň plus opatrenia u väčšiny ľudí zanechá nejaké to kilo navyše. Nebuďte medzi nimi!

prekyslenie zastavi chudnutie

Ste so svojou váhou a postavou spokojný? Alebo to teraz pomaly smeruje od deviatich k piatim. Nezaraďte sa medzi väčšinu, ktorá pomaly ale isto priberá (a to ešte nie sú ani Vianoce). Ostaňte FIT!

Základom je strava. Neviete však, čo máte jesť? Tak vyskúšajte tento jedálniček na 7 dní úplne zadarmo. Nemusíte sa obávať, v tejto možnosti chudnutia objavíte množstvo zdravých receptov. Žiadne nezmyselné diéty… A keď k tomu pripojíte aj cvičenie, tak efekt bude parádny.

Tento jedálniček Vám pomôže schudnúť, prípadne ak ste so svojou váhou spokojná/ý, pomôže váhu si udržať. Pretože kilogramy, ktoré priberiete behom krátkej doby sa potom ťažko „zhadzujú“.

Jedálniček od fitlistu Vám môže pomôcť aj pri

 • Zrýchlení metabolizmu
 • Zvýšení pomeru živín v strave
 • Odstránení pocitu „vlčieho hladu“
 • Potlačení únavy

FITLIST využilo už vyše 193 000 ľudí, tento bezplatný jedálniček na 7 dní Vám určite zlepší kvalitu stravy, pomôže sa zbaviť „vlčích hladov“, budete plný energie a navyše sa urýchli Vaše trávenie.

Ak máte záujem využiť FITLIST vo svoj prospech, tak kliknite sem FITLIST

jedálniček na chudnutie - plán

Okrem jedálnička získate aj stovky vhodných receptov a z tých si určite vyberie každý. Nebudete prísne viazaný konzumáciou jeden potraviny. Tento jedálniček Vám dopraje slobodu a zároveň schudnuté kilogramy.

Strava je 70% úspechu, ale nezabúdajte, že ku trvalej zmene postavy, treba aj cvičenie…

Ak sa aj Vás dotýkajú uzávierky wellness zariadení a posilňovní, tak je tu pre Vás ideálne riešenie! Behom tohto obdobia nevypadnete z cviku a svoju váhu ľahšie udržíte v norme. Počas tohto obdobia je dobré začať na sebe pracovať, aby ste zbytočne nenabrali nežiaduce kilogramy, ktoré nepôjdu dolu tak rýchlo ako prišli. Spoločne nájdeme riešenie na toho neprajné obdobie.

Cvičenie doma je ideálnym spôsobom pre tých, ktorý majú radi svoje súkromie, nechce sa im zbytočne platiť permanentka a chcú sa udržať vo forme. Cvičenie doma vôbec nemusí byť vôbec nudné, stačí Vám na to odhodlanie a zopár týchto tipov.

Výhody cvičenia doma

 • Udržíte si svoju hmotnosť
 • Váš metabolizmus bude rýchlejší
 • Budete mať dostatok energie

Ako začať?

Na začiatok cvičte 2 – 4 krát do týždňa po pol hodine. Potom čas aj intenzitu zvyšujte.

 • Nájdite si v byte pokojné miesto
 • Pripravte si notebook, z ktorého budete sledovať cvičenie
 • Vyberte si vhodné oblečenie, karimatku, obuv
 • Ak treba vhodné pomôcky na cvičenie (činky, fit loptu, gumy, stepper, stacionárny bicykel…)
 • Majte dopredu premyslené, kedy budete cvičiť (ideálne, keď ste doma sama)

Pre viac tipov kliknite sem a cvičenie doma zvládnete hravo.

Ak radi nakupujete v kamenných obchodoch, tak si viete jednoducho vybrať zľavový kupón a budete platiť zaručene menej. Vyberte si zo 63 obľúbených obchodov. Kliknite sem a plaťte menej!

PR článok

Share Button

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme