Reklama
Reklama

Ako mi pomôže detoxikácia schudnúť?

zdravé chudnutie - žena

Chudnutie bez detoxikácie nikdy nepôjde hladko. Pokiaľ Vás trápi nadváha, tak máte v tele veľa tuku a tým aj odpadových látok. Takže detoxikáciou chudnutiu len pomôžete a urýchlite. Nehovorím, že musíte absolvovať nejakú drastickú detoxikáciu organizmu, ale vyskúšajte prirodzenú detoxikáciu.

Detoxikácia je čistenie tela od odpadových látok. Telo ju vykonáva automaticky. Vylučuje odpad kožou, dychom, črevami,…… Pokiaľ ale telo zaťažíte nadmerne odpadovými látkami, tak telo všetky toxíny nedokáže spracovať a následne sa tieto odpady ukladajú v tele. Napríklad v črevách, kvôli čomu telo nedokáže využiť všetky živiny, ktoré príjmate. Pokiaľ potrebujete schudnúť, začnite prirodzenou detoxikáciou tela. Po začatí detoxikácie môžete ľahko schudnúť dve, tri kilá. To ale ešte neznamená, že ste ich schudli z tukov. Prevažne to budú odpadové látky. Na začiatok aspoň niečo. A ešte bonus navyše. Pomôžete tým svojmu telu – budete sa lepšie cítiť!

Čo je to prirodzená detoxikácia?

Pod prirodzenou detoxikáciou rozumiem:

  • Zlepšenie pitného režimu, vďaka čomu sa zlepší činnosť obličiek a telo dokáže vylúčiť z tela viac toxínov. Vypite aspoň dva litre čistej vody za deň
  • Pridanie viac vlákniny do jedálnička, čo zabezpečí prirodzené prečistenie čriev a následne sa zlepší vstrebateľnosť živín, čo pomôže Vášmu telu. Zjedzte denne až do 30 gramov vlákniny. (napríklad 1 kúsok ovocia alebo zeleniny obsahuje cca 3-5 gramov vlákniny)
  • Viac pohybu, čím sa zlepší funkcia lymfatického systému, ktorý zabezpečuje prirodzené čistenie organizmu od odpadových látok

Samotná detoxikácia Vám nepomôže odstrániť nadváhu – schudnúť, ale pomôže Vám naštartovať úspešné a hlavne zdravé chudnutie. Začnite už teraz. Napríklad si dajte pohár vody.

Share Button


Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme