Reklama
Reklama

Chudnutie cez Vianoce

vianocne kolaciky

Chudnutie cez Vianoce. Ako schudnúť, resp. ako nepokaziť chudnutie cez Vianoce. Pokiaľ ste v procese chudnutia, tak je isté, že Vianoce budú pre Vás výzva. Pokiaľ ešte len rozmýšľate o chudnutí, tak začať teraz chudnúť sa Vám oplatí len vtedy, ak ste stopercentne odhodlaný, pretože Vianoce sú len raz do roka.

Pokiaľ patríte k jednému percentu ľudí, ktorí dokážu všetko striktne dodržať, tak kľudne pokračujte v chudnutí, resp. môžete bez obáv začať chudnúť aj cez Vianoce

Ale tento článok píšem pre zvyšných 99%, ktorí si chcú vychutnať Vianoce aj cez žalúdok.

Ako schudnúť, resp. ako zvládnuť chudnutie cez Vianoce?

Keďže nám do Vianoc ostáva ešte pár dní, tak v tomto období zaberte na 100%. Dodržujte všetko, hýbte sa, zdravo sa stravujte, … , aby ste ešte nejaké to kilo schudli. Pretože pokiaľ do Vianoc schudnete napríklad kilo a cez Vianoce ho priberiete, budete mať čistý štít a od nového roku budete pokračovať úspešne v chudnutí.

Lebo ak ste už teraz poľavili, tak ešte do Vianoc priberiete kilo, cez Vianoce ďalšie tri a ľahko sa môže stať, že po Vianociach už nenájdete dostatok vnútorných síl, pokračovať v chudnutí a Vaša doterajšia snaha schudnúť príde nazmar. Áno, v supermarketoch a v rádiách už Vianoce začali, ale skutočnosť je taká, že reálne Vianoce ešte nezačali, začínajú až 24.12!  Takže ak chudnete, ešte poriadne zaberte!!!

Ako „prežiť“ Vianočný týždeň (24.12 – 1.1)?

Dôležitá je príprava Vianoc – rozmýšľajte dopredu! Napečte (kúpte) o 30% menej koláčov – uvidíte, nikto si to ani nevšimne, urobte menej zemiakového šalátu, aby ste ho ešte týždeň nedojedali, sladené nápoje kupujte „light“, kúpte menšie balenie kolekcií, …….   Nielenže ušetríte, ale aj pomôžete svojmu chudnutiu.

Každý deň aspoň raz odolajte pokušeniu, neurobte napr. 4 prehrešky ale len 3, a nebuďte lenivý. Zájdite si zalyžovať (za ušetrené peniaze na strave), alebo si urobte výlet do hôr, alebo si dajte záväzok, že každý Vianočný deň začnete 15 minútovým cvičením – vyskúšajte to, ak to zvládnete, uvidíte aký budete mať dobrý pocit.

Chudnutie je o zmene, ak ste doteraz vez Vianoce pribrali kilo, ak dáte tieto rady do praxe, nepriberiete nič, ak ste pribrali 2-3 kilá, tak možno tento rok priberiete len kilo,…. a o to ľahšie a hlavne s lepším pocitom naštartujete chudnutie po novom roku.

Tím schudnutie.peknetelo.eu

Zaujímavé:

energetická hodnota potravín

tabletky na chudnutie

zníženie chuti do jedla

Share Button


Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme