Reklama
Reklama

Chudnite s vodou!!!

Chcete schudnúť. Hľadáte niečo špeciálne na chudnutie? Nehľadajte a radšej začnite piť vodu. Dobrý pitný režim Vám pri chudnutí pomôže. Pár pohárov vody denne Vám pomôže chudnutie nielen naštartovať ale hlavne urýchliť.

S každej strany počúvate o pitnom režime. Už Vám to musí liezť na nervy. Veď naši rodičia nepili toľko vody, tak prečo my ju máme piť? Lenže pred 30-timi možno 50-timi rokmi, neboli u nás skoro žiadne autá (bol čistejší vzduch), v strave sa nepoužívalo toľko chémie(väčšinu potravín si dopestovali sami bez chémie), mali viac pohybu (pohyb podporuje očistu tela) a takto by sme mohli pokračovať ďalej. Výsledkom je to, že organizmus je v dnešnej dobe zahltený toxickými látkami a preto potrebuje pomoc – lepší pitný režim. Pitný režim pomôže nielen zdraviu ale aj vtedy ak chcete schudnúť. Chudnutie bez dobrého pitného režimu väčšinou skončí neúspešne. Preto pri chudnutí nepodceňte pitný režim.

Chudnutie – Ako mi pomôže pitný režim schudnúť?

  • Urýchľuje metabolizmus
  • Podporuje hydratáciu organizmu a funkčnosť svalstva
  • Podporuje vylučovanie odpadových látok z tela – dôležité pri chudnutí
  • Pomáha pri celkovej detoxikácii – obličky, pečeň,……..
  • Prirodzene znižuje chuť do jedla
  • Zlepšuje činnosť tela ako celku, čiže aj uľahčuje chudnutie
  • Pomáha zabrániť jojo efektu

Pokiaľ si uvedomíte, že telo denne vylúči veľa vody nielen močom, ale i stolicou, pokožkou a dýchaním, tak je zrejmé, že dostatočné množstvo vody by malo byť základom Vášho pitného režimu. Denne by ste mali vypiť aspoň 8 pohárov vody – optimálne množstvo je cca 4 dcl na 10 kg Vašej hmotnosti denne. Dve tretiny pitného režimu vypite doobeda. Doobeda sa telo najlepšie čistí a zbavuje odpadových látok. Samozrejme pri určení vhodného množstva je dôležité zohľadniť aj svoj zdravotný stav.

Pokiaľ nebudete piť dostatok vody, toxíny sa môžu vo väčšej miere ukladať vo Vašom tele, čo zvyšuje riziko rôznych ochorení, ďalej si zvýšite riziko tučnej postavy a celulitídy. A čo je nemenej podstatné urýchlite starnutie svojho tela. Voda je základom života – ale rozhodnutie je len na Vás.

Váš tím schudnutie.peknetelo.eu

Share Button


Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme