Reklama
Reklama

Ako schudnúť efektívne?

Ako schudnúť efektívne? Chudnutie efektívne znamená rýchle chudnutie bez hladovania a jojo efektu. Chcete? Je pre Vás dôležité pri chudnutí nezlyhať a schudnúť na 1. pokus? Odradil Vás neúspech pri chudnutí? Tak sa konečne naštvite a efektívne schudnite!

Na rýchle a efektívne chudnutie sa musíte pripraviť a dodržiavať tieto zásady. Najdôležitejších zásad je 5. Dodržte ich a schudnete efektívne a rýchlo

  • Potrebujete sa rozhodnúť. Stanoviť si presný dátum, kedy začnete chudnúť (najlepšie hneď – čím neskôr, tým horšie) a potom aj naozaj začať!!!

  • Vybrať si účinnú metódu – postup chudnutia. Nespoliehajte sa na krátkodobé diéty. Aj keď s nimi schudnete, časom opäť priberiete. Je to síce rýchle ale vôbec nie efektívne. Vyvarujte sa napríklad tukožrútskej – kapustovej diéty, ale i ostatných nezmyselných diét. Taktiež zabudnite na dlhodobý úspech ak začnete cvičiť 5-7 krát v týždni – dlhodobo to nevydržíte a nespoliehajte sa ani na zázračné prístroje a tabletky. Pri výbere spôsobu chudnutia použite zdravý rozum a chudnite tak, aby to v prvom rade bolo prospešné pre Vaše zdravie a telo. Musíte pri efektívnom chudnutí jesť pravidelne, nezabúdať na ovocie a zeleninu, dostatočne piť a doporučujeme aj trochu pohybu.
  • Naplánovať ako si počas efektívneho chudnutia budete udržiavať motiváciu. Bez vnútornej motivácie, to čoskoro vzdáte. Napríklad si naplánujte, dennodenné hodnotenie, čo ste dobre urobili, alebo po čiastkovom úspechu sa odmeňte (nie sladkosť – kúpte si niečo, čo Vás poteší), alebo sa pravidelne rozprávajte o svojich čiastkových úspechoch s ľuďmi, ktorým dôverujete a máte ich radi.,…….
  • Zapisujte si stravu. Čo a kedy ste zjedli. Priebežne dokážete zhodnotiť, čo Vám pri chudnutí pomáha a čo škodí. Z vlastnej skúsenosti viem, že zapisovanie stravy má aj pozitívny vplyv na Vašu motiváciu a nepriamo zabraňuje zlyhaniu Pokiaľ si zapisujete, čo jete, nepríjemné chúťky na maškrty Vás postupne prestanú prenasledovať.
  • Ak schudnete, zbavte sa všetkého oblečenia, ktoré Vám bude veľké. Väčšina ľudí si ho nechá, že ak náhodou opäť priberú. Ale to je zásadná chyba, pretože podvedome už počíta s tým, že opäť niekedy bude tučný. Zbavte sa ich a váhu si omnoho jednoduchšie udržíte. Veď chudnutie začína v hlave!!! Pozor: Aj priberanie začína v hlave!!!!

Pokiaľ sa necítite nato, že to sami zvládnete, môžete využiť program na chudnutie, s ktorým schudnete na 1.pokus. Pravidelná podpora, správne a funkčné postupy a hlavne správne informácie počas celej doby programu Vám pomôžu nielen schudnúť ale váhu si aj následne udržať.

Váš tím schudnutie.peknetelo.eu

Share Button


Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme