Reklama
Reklama

Sú tu 4 recepty na detoxikačné a skvelé smoothies nápoje.

smoothies vyrobené z červenej repky a uhorky.

Či už chudnete alebo iba chcete byť zdravší, tak si pripravte niektoré z týchto skvelých 4 smoothies nápojov. Sú plné vitamínov, minerálov, stopových prvkov, vlákniny, antioxidantov a iných potrebných látok pri prečistení organizmu.

Recept na ananásové smoothies

Ananásové smoothies nie len skvele chutí, ale aj prečisťuje organizmus od škodlivých látok a podporuje aj chudnutie. Dajte si tento super nápoj na desiatu, olovrant alebo na miesto večere a bude Vám skvele.

ananasove smoothies

Potrebujete: 1 plátok čerstvého ananásu, 1 banán, 1 kivi, 1 ČL citrónovej alebo limetkovej šťavy, polovica grapefruitu alebo pomaranča.

Očistený čerstvý ananás vložte do mixéra. Pridajte aj očistený banán, kivi, citrónovú šťavu, grep alebo pomaranč, vodu a rozmixujte na hladkú hmotu. Do tohto smoothies si môžete pridať aj kocky ľadu, nápoj bude osviežujúcejší!

Recept na jablkové smoothies s uhorkou

Jablko a uhorka sú vďačné potraviny s minimom kalórii ale zároveň maximom účinných látok. Urobte si toto smoothies a Vaše zdravie sa Vám poďakuje.

jablkove smoothies s uhorkou

Potrebujete: 3 zelené jablká, 1/3 šalátovej uhorky, pár listov baby špenátu, 1 PL ovsených vločiek, 1 ČL limetkovej šťavy.

Jablká a uhorku očistite a pokrájajte na menšie kúsky, vložte do mixéra. Pridajte ovsené vločky, limetkovú šťavu, umyté listy baby špenátu a vodu. Toto smoothies dôkladne rozmixujte na hladkú hmotu.

Recept na špenátové smoothies

Zelené, ľahké a zdravé! Presne také je toto smoothies. Či máte prečisťujúcu kúru, chudnete alebo sa chcete iba zdravšie stravovať, tak toto smoothies je vhodnou voľbou.

smoothie zo spenatu

Potrebujete: za hrsť listov baby špenátu, kúsok zázvoru, 1 zelené jablko, 2 kivi, polovica banánu.

Umytý špenát, očistené jablko, banán, zázvor a kivi vložte do mixéru. Prilejte vodu a rozmixujte toto smoothies na jemnú hmotu. Vodou si určite aké chcete smoothies husté.

TIP

Ak máte čerstvú žihľavu, alebo ružičku brokolice, tak do tohto smoothies nápoja sa to presne hodí!

Recept na cviklové smoothies

Toto detoxikačné smoothies sa hodí pri očistnej kúre, chudnutí alebo ako prevencia mnohých chorôb. Pite ho na desiatu, olovrant alebo ako ľahké raňajky.

smoothies s cervenej repy, jablka a uhorky

Potrebujete: 1 menšiu cviklu, 1 zelené jablko, ¼ šalátovej uhorky, stonkový zeler, vodu, 1 ČL citrónovej šťavy.

Očistenú cviklu, zeler a jablko umyte, pokrájajte na menšie kúsky a dajte do mixéra. Pridajte aj očistenú a pokrájanú uhorku, citrónovú šťavu, prilejte vodu a rozmixujte na hladkú hmotu. Vodou si korigujte hustotu smoothies nápoja. Toto smoothies si môžete dať s kockami ľadu.

Kliknite sem a nájdete tu ďalšie 4 recepty na smoothies nápoje. Aj tieto smoothies nápoje sú ľahké a chutné, vyskúšajte…

Share Button

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme