Reklama
Reklama

3 recepty na super cestovinové šaláty sú tu.

Tieto 3 recepty na chutné cestovinové šaláty sú rýchle a nenáročné, zvládne ich každý. Každý z týchto troch receptov je ľahký, výživný a zároveň chutným jedlom, vhodným na obed, alebo na večeru. Tieto recepty si viete upraviť podľa svojej chuti…

Recept na cestovinový šalát so šunkou

Tento ľahký šalát sa hodí na obed alebo, na večeru (v menšom množstve). Dochutiť si ho môžete podľa svojej chuti.

cestovinovy salat v miske so sunkou

Potrebujete: uvarené cestoviny (Penne alebo iný druh), kuraciu šunky 200 g v kuse (nie plátky), cherry paradajky, olivový olej, jarnú cibuľku, červenú, žltú papriku, čerstvú petržlenovú vňať, čierne mleté korenie, morskú soľ, trochu červenej sladkej papriky.

Uvarené cestoviny si dajte do misky. Šunku pokrájajte na malé kocky a pridajte ku cestovinám. Umyté cherry paradajky prekrojte na polovicu. Umyté papriky zbavte dužiny a nakrájajte na malé kocky, pridajte ku cestovinám. Jarnú cibuľku tiež umyte a celú pokrájajte na tenšie krúžky. Pridajte trochu morskej soli, červenej sladkej papriky, mleté čierne korenie, trochu olivového oleja a dobre šalát premiešajte. Na vrch šalátu dajte čerstvú petržlenovú vňať.

Recept na cestovinový šalát s tuniakom

Tuniakový cestovinový šalát je klasika, ktorá nikdy nesklame. Tento šalát sa hodí, ako dobrý obed počas chudnutia. Tuniakový šalát je rýchle, chutné a výživné jedlo.

cestoviny so zeleninou a tuniakom

Potrebujete: uvarené cestoviny, konzerva tuniaka vo vlastnej šťave, čierne olivy, cherry paradajky, čerstvá bazalka, čierne mleté korenie, morská soľ.

Uvarené cestoviny si dajte do misy a ku nim pridajte zliateho tuniaka. Čierne olivy a cherry paradajky prekrojte na polovicu, pridajte do šalátu. Potom prisypte trochu soli, čierneho korenia a šalát dobre premiešajte. Vrch posypte čerstvou bazalkou.

Recept na cestovinový šalát s balkánskym syrom

Tento cestovinový šalát má najrýchlejšiu prípravu z týchto receptov. Ak nemáte veľa času, ale zároveň chcete výživné a ľahké jedlo, tak si pripravte tento šalát. Hodí sa na obed alebo na večeru.

cestovinovy salat s balkanskym syrom, cherry paradajky, bazalka

Potrebujete: uvarené cestoviny (mašličky), cherry paradajky, balkánsky syr, bazalka, čierne mleté korenie, morská soľ a olivový olej.

Uvarené cestoviny dajte do misy. Cherry paradajky prekrojte na polovicu a dajte ku šalátu. Pridajte čierne mleté korenie, morskú soľ, trochu olivového oleja a šalát dobre premiešajte. Na vrch postrúhajte balkánsky syr, pridajte pokrájanú bazalku a môžete jesť.

Kliknite sem a nájdete tu 4 recepty na lahodné kaše s ovocím, orechmi a kokosom… Kaša môže byť chutným, zdravým a ľahkým jedlom.

Share Button

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme