Reklama
Reklama

Máte aj vy chudnutie ako novoročné predsavzatie?

ovocna misa

Novoročné predsavzatia – máte medzi nimi chudnutie. Chcete byť pri chudnutí úspešný? Uspeje len asi 20% ľudí. Pridajte sa k nim!!! Uvedomte si pár vecí, pridajte pár účinných postupov na chudnutie a pekná postava môže byť Vašim splneným snom. Chcete? Tak poďme nato.

Novoročné predsavzatia si dávame vtedy, ak sme so sebou neboli minulý rok úplne spokojný. Čo sa schudnutia týka, buď ste sa o chudnutie ani nepokúsili, alebo ste to nezvládli, prípadne po úspešnom chudnutí nastal jojo efekt. Kde je chyba a ako sa jej v roku 2011 vyhnúť?

Hlavná príčina neúspechu pri chudnutí je postupná strata motivácie, respektíve podľahnutiu rôznym pokušeniam. Druhá najčastejšia chyba je nesprávny výber postupu na chudnutie. A to je všetko. Pokiaľ dokážeme odstrániť tieto príčiny zlyhania pri chudnutí, tak sa Vám určite podarí schudnúť a čo je najpodstatnejšie aj váhu si udržať.

  • 1. Poznáte to, po novoročnom predsavzatí vydržíte pár dní, týždňov možno mesiacov, ale potom to väčšina z Vás aj tak vzdá. Je to len kvôli tomu, že na začiatku roku je pre človeka prirodzené až automatické vyburcovať sa k nejakým zmenám (napr. chudnutie). Čiže na začiatku roka máme vo zvyku mať určitú motiváciu. Ako ju udržať? Vy sa poznáte najlepšie, čo na Vás platí, tak to vyskúšajte. Skúste napríklad motiváciu vo forme darčeku, stávky, dobrej motivačnej knihy a pod. Ako ste sa v minulosti motivovali, ak ste niečo veľmi chceli? U veľa ľudí pomáha ku motivácii pri chudnutí napríklad zodpovednosť voči tretej osobe. Ak Vás niekto kontroluje, máte väčšiu chuť nezlyhať, pretože pre človeka je prirodzené, aby v očiach tretej osoby nevyzeral ako človek, ktorý nevie dodržať dohodnuté veci. Pri chudnutí to platí trojnásobne.
  • 2. Pokiaľ chcete, aby Vás pokušenia nepripravili o úspešné chudnutie, tak sa im jednoducho vyhnite. Znie to tak jednoducho, ale ono je to jednoduché. Nekupujte dobroty do zásoby, pár týždňov vynechajte oslavy a uvidíte, že chudnutie bude účinné.
  • 3. Správny postup chudnutia je alfa a omega úspechu pri chudnutí. Pokiaľ ste si neistý akým spôsobom schudnúť, resp. ktorý je účinný a zdraviu prospešný, tak študujte alebo sa poraďte s odborníkom (ak neviete ako, vyskúšajte náš účinný program na chudnutie pod vedením odborníka – na konci textu). Až 70% úspechu je v strave a v životnom štýle.

Pokiaľ sa na chudnutie dobre pripravíte, tak máte veľkú šancu, že úspešne schudnete. Držíme Vám palce.

Váš tím schudnutie.peknetelo.eu

Chcete účinne a zdravo schudnúť bez jojo efektu? Vypíšte doleuvedený formulár a po jeho vyplnení Vás bude nezáväzne kontaktovať osobný tréner na reguláciu hmotnosti. Peknú postavu máte nadosah!!! Čo získate? (nájdete na konci textu).
Meno:

Email:

Telefón:

Koľko chcete schudnúť


Vaše údaje sú chránené zákonom o ochrane osobných údajov. Nikdy, za žiadnych okolností ich neposkytneme tretej osobe.

Získate:

1. 100% garancia výsledku (2-5 kíl za mesiac)

2. Vypracovanie individuálneho programu, ktorý zohľadňuje Váš vek, zdravie, prácu, povinnosti a rodinu
3. Chudnutie bez jojo efektu a bez hladovania
4. Diskrétnosť
5. Bezplatný servis počas celej doby chudnutia
6. Po dodaní 5 dní Vášho jedálnička (čo a kedy ste zjedli) – kompletná analýza (bielkoviny, tuky, sacharidy, živiny) – bezplatný návrh zmien

Share Button


Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme