Reklama
Reklama

Jedálniček na mieru zadarmo – program na chudnutie

plán na jedálniček na chudnutie

Chcete schudnúť pod dohľadom výživových odborníkov, ale preferujete osobné stretnutie? Aj tak Vám vieme pomôcť. V spolupráci s partnerom NaturHouse sme pre Vás pripravili jedálniček na chudnutie a analýzu tela úplne zadarmo. Následne sa môžete zapojiť do programu na chudnutie, ktorý môžete absolvovať priamo vo Vašom meste (16 pobočiek).                                               Doporučujem!  Danka

1. Konzultácia zadarmo – jedálniček na mieru, analýza….

plán na jedálniček na chudnutieNie ste si istý, či to bude pre Vás to pravé? Nestačí Vám moje odporúčanie? Presvedčte sa „na vlastnej koži“! Nebude Vás to nič stáť. Nechajte si na vstupnej konzultácii vypracovať jedálniček na mieru, podľa potrieb Vášho tela úplne zadarmo a bez ďalších záväzkou!!! Bola by to škoda nevyužiť!!!

Bezplatná vstupná konzultácia zahŕňa

  • Analýzu príčin nadváhy
  • Bioimpedačnú analýzu stavby a zloženia tela
  • Jedálniček na mieru zostavený na základe analýzy stravovania a výsledkov bioimpedačnej analýzy stavby tela

Objednať sa na bezplatnu konzultaciu

2. Toto Vám ponúkame – teda, ak sa po bezplatnej konzultácii rozhodnete s nami schudnúť?

Prístup, profesionalita, odbornosť a dosiahnuté reálne výsledky (žiadna fikcia) si Vás získajú. Po absolvovaní bezplatnej konzultácie sa môžete zapojiť do programu chudnutia NaturHouse, v rámci ktorého si hradíte len bylinné prípravky na podporu výživy tela a chudnutia. Získate bezplatné konzultácie počas celej doby chudnutia (1 krát týždenne), ktoré Vám pomôžu prekonať prekážky a dotiahnuť chudnutie do úspešného konca.

  • Garantujeme Vám 1 kg za 1 týždeň bez jojo efektu pri doržaní metódy
  • Budete chudnúť s chuťou – bez hladu a fádnej stravy
  • Bezplatná konzultácia 1 krát týždenne
  • Sme profesionáli, dokážeme Vám poradiť i motivovať, aby ste chudnutie konečne zvládli
  • Navyše získate videá, recepty a užitočné rady

Share Button


Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme