Reklama

Danka Máčeková – trénerka chudnutia

Niečo o mne

danka - trénerka chudnutiaVolám sa Dana Máčeková, chudnutiu, zdravému životnému štýlu a písaniu autorských článkov o zdraví, kráse a chudnutí sa venujem už 4 roky.

A ja som potrebovala schudnúť. Na začiatku to chcelo zopár zmien ale každým týždňom kilogramy z môjho tela ubúdali a nadšenie rástlo. Vďaka rozumnému stravovaniu, pitnému režimu a pohybu sa mi podarilo úspešne schudnúť 17 kilogramov, v priebehu siedmych mesiacov a dodnes si svoju váhu hravo udržujem.

Schudnutá, zdravšia a spokojná som sa naplno pustila do tejto práce, do môjho hobby, ktorému venujem všetok svoj čas a každú voľnú minútu dňa. Komunikácia s klientmi, úprava ich stravovania, písanie článkov na stránky, tak presne toto ma napĺňa vďačnosťou a radosťou, že aj dnes som niekomu pomohla – či už v rozhodovaní sa ako schudnúť, alebo ako si vylepšiť svoje súčasné stravovanie.

Čomu sa venujem

 • tréning chudnutia
 • zdravá výživa
 • stravovacie plány
 • motivácia

Ako Vám viem pomôcť

Ak si neviete s chudnutím rady, resp. ak chcete schudnúť zdravo, tak Vám rada pomôžem. Neponúkam zázraky, ale postupnou zmenou stravovacích návykov a správnou motiváciou Vám pomôžem vylepšiť Vašu postavu a vlastne i zdravie. Ak naozaj chcete schudnúť, tak budem rada, ak ma kontaktujete telefonicky na 0948 220 822 alebo cez dotazník “Program úspešného schudnutia” a ja sa Vám, čo najskôr ozvem.

Danka Máčeková – trénerka chudnutia

Share Button
Danka Máčeková – trénerka chudnutia
5★- 2 Hlasov

  chudnutie herbalife koktail formula 1

  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 1. Tatiana píše:

  Ja by som chcela velmi podakovat pani fitness trenerke Danke Macekovej,ktora mi naozaj velmi pomohla schudnut, a tym chcem povzbudit aj ostatne zeny, muzov, ze naozaj len vhodnou upravou stravy, pozitivnou motivaciou a zdravym zivotnym stylom je mozne docielit svoj sen o vysnivanej postave a prospiet tym aj svojmu zdraviu.

 2. JARMILA SESTKOVA píše:

  Chcela by som sa poradit o chudnutiu ja sa vam ozvem aj telefonicky


Práve začíname a ver, že „SPOLU TO DÁME“ - pridaj sa do FB skupiny. Získaš inšpiráciu, rady, tipy a riešenia pre krajšiu postavu a zdravšie telo na základe našich 15 ročných skúseností!

Facebook skupina - Spolu to dame

Verzia stránky Klasická | Mobilná