Reklama
Reklama

Ako schudnúť do plaviek?

Chudnutie – leto sa blíži. Ako schudnúť do plaviek? Do leta je ešte dosť času, ale ak chcete schudnúť do plaviek, tak chudnutie neodkladajte

Keďže je ešte len apríl, tak do leta sa Vám môže podariť schudnúť ešte aj 10 kíl. Pokiaľ patríte medzi ľudí, ktorí všetko odkladajú na poslednú chvíľu, tak máte najvyšší čas začať chudnúť práve teraz. Leto sa blíži a ak chcete schudnúť do plaviek ešte túto sezónu, tak Vám doporučujem začať ešte dnes, v najhoršom prípade zajtra.

Aj keď sa dá schudnúť aj bez cvičenia, pokiaľ chcete úspešne zvládnuť chudnutie, pridajte si aj vhodný pohyb, pretože cvičenie Vám pomôže nielen spáliť kalórie ale najmä vyformovať postavu – a o to predsa ide – byť nielen chudý ale mať aj naozaj pekné telo. Viac v článku – cviky na chudnutie. Pokiaľ je Váš najväčší problém brucho, tak ku cvikom na chudnutie, pridajte aj vhodné cviky na brucho. Viac v článku cviky na brucho.

Schudnúť do leta, ďalej znamená, že najneskôr od zajtra si upravíte jedálniček. Dajte do praxe nasledujúce rady a do leta bude Vaša postava vyzerať určite lepšie.

  1. Vynechajte zo stravy pečivo, sladkosti a ostatné zbytočné kalórie. Pečivo môžete nahradiť knackebrotom, sladkosti môžete nahradiť ovocím
  2. Pokiaľ budete aj naozaj cvičiť, tak zvýšte príjem bielkovín. Bielkoviny v kombinácii s cvičením Vám zrýchlia metabolizmus, resp. spaľovanie tukov, čo Vám v konečnom dôsledku pomôže schudnúť. Výborným zdrojom bielkovín je mozzarella light, strukoviny, nízkotučné mliečne výrobky a chudé mäso. Ak si vyberiete vhodné cvičenie na chudnutie, tak cvičte aspoň 4 krát v týždni po 60 minút. Nezabúdajte, že najlepšie cviky na chudnutie sú kondičné.
  3. Ak chcete schudnúť do plaviek, naštartujte aspoň čiastkovú detoxikáciu Vášho tela. Vypite denne aspoň 2 litre čistej vody, ak v dabý deň aj cvičíte, tak kľudne vypite aj tri litre. Jedzte denne aspoň 25 gramov vlákniny – ovocie, zelenina, cereálie neochutené (ovsené vločky),…. Tým, že sa Vaše telo prečistí, napomôže to aj chudnutiu a ľahšie sa Vám podarí schudnúť

Samozrejme, že buďte vytrvalý – ako chcete schudnúť do plaviek, resp. do leta, musíte ísť tvrdo za svojím cieľom. Aj keď si môžete povedať, že vydržať chudnutie dva mesiace je ťažké, tak na to Vám odpoviem, že dva mesiace uplynú ako voda a ani sa nenazdáte a podarí sa Vám schudnúť. A navyše ak zvládnete toto chudnutie, tak bonusom pre Vás bude aj omnoho väčšie sebavedomie. Takže nečakajte, že sa stane zázrak a začnite chudnúť ešte dnes.

Tím schudnutie.peknetelo.eu

Môže Vám pomôcť schudnúť do leta:

program na chudnutie

Jedálniček na chudnutie

energetická hodnota potravín

Share Button


Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme