Reklama
Reklama

Ideálna hmotnosť – splňte si svoj sen!

chudnutie žena - pred a po

Ideálna hmotnosť realitou. Chcete mať ideálnu hmotnosť? Pomôžeme Vám! Stačí pár cielených krokov a obezita (nadváha) nebude mať šancu. Ale nikdy ju nemôžete podceniť. Musíte sa na ňu dokonale pripraviť.

Skúšali ste už chudnúť a neuspeli ste? Alebo po rokoch zisťujete, že Vaša postava už nie je to čo kedysi. Chcete si prinavrátiť ideálnu hmotnosť a neviete ako začať? Tak ste na správnom mieste. Stačí ak vyskúšate postupy na tejto stránke a výsledok sa čoskoro dostaví. Potrebujete si ale nájsť čas a pozorne si preštudovať jednotlivé témy, pretože správne chudnutie bez jojo efektu a bez diét na chudnutie začína vedomosťami.

Pokiaľ dokonale poznáte svojho nepriateľa (obezitu), tak ho dokážete poraziť. Tak poďme nato. Máte dve možnosti. Obezitu zvládnete sami – to vyžaduje vedomosti, vhodný postup, správny jedálniček a vyvarovanie sa zbytočných chýb (dá sa to zvládnuť), alebo si môžete pomôcť programom na chudnutie, ktorý Vám špeciálne pripravíme. Stačí ak si kliknete na program na chudnutie

Aká má byť moja ideálna hmotnosť?

Závisí od Vášho veku, pohlavia, typu postavy a Vašej výšky. Vaša ideálna hmotnosť spadá do určitého intervalu. Nie je to len jedno číslo. Zistite si ho. Stačí ak kliknete „ideálna váha – výpočet“ Pokiaľ už poznáte svoju ideálnu váhu, tak poznáte svoj cieľ. Teraz si potrebujete urobiť presný plán chudnutia.

Plán chudnutia

Bez plánu to nepôjde. Platí pravidlo: „Kto plánuje – plánuje úspech, kto neplánuje – plánuje neúspech!“ Ako si zostaviť vhodný plán na chudnutie? Pokiaľ máte správne vedomosti, tak to dokážete, prípadne si pomôžte zostaviť plán na chudnutie tým, že kliknete tuĎalej si môžete pomôcť vzorovým jedálničkom na chudnutie, ktorý nájdete v ľavom menu.

Vytrvalosť a trpezlivosť

Aj pri chudnutí platí, že pomaly ďalej zájdeš. Preto ak chcete schudnúť natrvalo a bez jojo efektu, tak nemajte prehnané očakávania. Chudnúť budete cca 2-5 kíl za mesiac. Pokiaľ by ste schudli mesačne viac (dá sa to), tak schudnete aj zo svalovej hmoty, čo v konečnom dôsledku prispeje ku jojo efektu. Takže pozor.

PS:

Pokiaľ ešte nie ste rozhodnutý, či začnete chudnúť hneď (sami alebo s našou pomocou) prihláste sa ku odoberaniu zaujímavých rád a tipov na úspešné chudnutie. Nielen že získate potrebné informácie ako správne začať, ale hlavne počas chudnutia nebudete robiť zbytočné chyby, ktoré Vás môžu spomaliť a nakoniec aj znechutiť, čo bude viesť k tomu, že nad obezitou nevyhráte. Stačí ak napíšete svoje meno a e-mail (pravé menu) a získate pred obezitou náskok.

Váš tím chudnutie – ako schudnúť

Share Button


Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme