Vyhľadávanie

Najnovšie články

Otestujte sa!!!

Cviky – cvičenia

Diéty

Peknetelo.eu-NAJ…

Jedálničky

Prípravky na chud.

Rubrika

Facebook

Google Plus

Užitočné linky

Inzercia

Vyhľadávanie


program-na-chudnutieV prípade, že si so schudnutím neviete rady, pozrite si bližšie info
o programe úspešného chudnutia, ktorý som si pre Vás pripravila.

Danka - trénerka chudnutia          

_____________________________________________________

Ako schudnúť zo stehien – chudnutie zo stehien a zadku

Ako schudnúť zo stehien? Chudnutie zo stehien a zo zadku je síce náročnejšie, ale zvládnuteľné. Ako na to? Samozrejmosťou je, že základom úspešného chudnutia zo stehien, resp. zo zadku, je úprava Vášho jedálnička, resp. zdravého životného štýlu. Keď k tomu pridáte vhodnú pohybovú aktivitu, tak sa výsledky postupne dostavia. Ak chcete schudnúť zo stehien a zadku, nepodceňte nasledujúce zásady.

Pozrite si aj video – Účinné cviky na zadok a na stehná


Ako schudnúť zo stehien a zo zadku – zásady

 1. Množstvo stravy – chudnutie zo stehien, resp. chudnutie zo zadku vyžaduje zníženie kalorického príjmu cca o 500 kalórií za deň. Pozor ale, aby Denný príjem kalórií neklesol pod hraničnú hodnotu cca 1200 kcal. Pokiaľ už teraz jedávate menej, ešte viac neznižujte kalorický príjem, pretože si môžete ublížiť. V takomto prípade je postup iný, nielen na chudnutie, ale i na chudnutie zo stehien, resp. chudnutie zo zadku.  Jedlá rozložte na 4-5 porcií denne
 2. Kvalita stravy – ak chcete schudnúť zo stehien, zjedzte denne aspoň 2 kúsky zeleniny, nejaké ovocie (najlepšie doobeda) a čo je podstatné, zjedzte denne aspoň 70 – 100 gramov bielkovín, čím skvalitníte svalovú hmotu a zrýchlite spaľovanie tukov. Vypite denne aspoň 7 pohárov čistej vody. To je ďalší z predpokladov úspešného chudnutia zo stehien a zo zadku.
 3. Pohyb – nájdite si čas aspoň 3 krát v týždni na pohybovú aktivitu. Chudnutie zo zadku, resp. zo stehien najviac podporia kondičné cvičenia – stacionárny bicykel, pomalý beh, rýchla chôdza. Vydržte aspoň 50-60 minút. Nepresiľujte sa, pretože príliš náročné tempo môže spôsobiť výrazné zmohutnenie svalstva a zväčšenie objemu.
 4. Buďte trpezlivý – chudnutie zo stehien, resp. chudnutie zo zadku je beh na dlhšiu trať. Buďte vytrvalý, zamilujte si zdravší životný štýl a pohyb a nielenže schudnete, ale budete sa aj omnoho lepšie cítiť.
 5. Chcete schudnúť zo stehien a zo zadku. Pravidelne si počas chudnutia sledujte dosiahnuté výsledky. Merajte si obvod stehna a zadku cca raz v týždni. Pokiaľ sa snažíte a dodržiavate predchádzajúce zásady, určite zaznamenáte úbytok cm a podporí Vás to v ďalšom chudnutí. Schudnúť  zo stehien a zo zadku, nie je až také náročné – stačí správny postup a výsledky nenechajú na seba dlho čakať, stačí byť lem trochu trpezlivý.

Chudnutie ako celok (nielen zo stehien a zadku) je o zmene myslenia a následne o zmene životného štýlu. Iba tak dokážete schudnúť zo stehien a zo zadku raz a navždy. Veríme, že budete úspešný.

Tím schudnutie.peknetelo.eu

Pozrite si:

program na chudnutie zdravé chudnutie

Share Button

Komentáre na “Ako schudnúť zo stehien – chudnutie zo stehien a zadku”

 1. lucia hovorí:

  Moja dcéra má váhu 46 – a má veľké brucho a zväčšili sa jej stehná aj zadok preto sa chcem opýtať co mam robiť aby schudla pretože aj cvičí ale nepomáha to a diétu vždy porušuje prosím pomôžte mi len o sme s toho smutne obidve
  Ďakujem

 2. mirka hovorí:

  potrebujem radu chcela by som schudnut za 2 mesiace 7 kg

 3. mia hovorí:

  schutneš aj ked budeš cvičiť iba 30 minut

 4. lola hovorí:

  duuuuuuuufam ze to pomoze

 5. tommmmy hovorí:

  a este nieco…plati to aj pre mužov ?

 6. tommmmy hovorí:

  chcem sa spytat ked si dam ovocie namiesot zeleniny je to to iste ?

  • Sabee hovorí:

   Tommmmy..urcite to nie je to iste :) ovocie obsahuje fruktozu, ma viacej kalorii ako zelenina… preto sa ma ovocie konzumovat doobeda ak chces schudnut.

© Copyright 2010-2014. Všetky práva vyhradené.
www.peknetelo.eu