Reklama
Reklama
ProgramyStravaAko schudnúť poPomôcky?
Dobrý program na chudnutieAko si prispôsobiť jedálničekAko schudnúť po 40-50tkePomôžu čaje na chudnutie?
Ako oklamať hlad a schudnúťAko schudnúť po pôrodeTabletky na chudnutie

Schudla som – schudol som

tučný muž je fastfood

Schudnutie nie je až také jednoduché ako sa na prvý pohľad zdá. Zvoliť si správny postup chudnutia ale hlavne vydržať chudnutie a následne po schudnutí nepribrať je zložitejšie ako si pred chudnutím často pripúšťame. Patríte medzi tých, ktorý si môžu povedať „schudla som – schudol som“? Čo ste na chudnutie vyskúšali, resp. čo Vám pomohlo schudnúť bez jojo efektu?

Schudli ste pomocou diéty alebo ste chudli trápením sa vo fitku alebo pomocou inej pohybovej aktivity? Prípadne ste si kúpili nejaký doplnok alebo liek na chudnutie?

Poraďte prosím Vás ostatným ako schudnúť, aby si aj oni po určitej dobe mohli povedať: schudla som alebo schudol som.

Share Button
Ohodnoťte

  chudnutie herbalife koktail formula 1

  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

 1. thalikapíše:

  ja som schudla 17 kg za posledný rok a momentálne chcem schudnúť ešte 3 kg:)cvičím každý deň doma a stravujem sa zdravo:)

 2. Jarkapíše:

  Ja som schudla od začiatku januára 4 kilá. Stravujem sa pravidelne a cvičím 3-4 krát týždenne. Zvládam to celkom v pohode. Môj cieľ je 8 kíl. AhojteToto je hriech nevyužiť: Zadarmo jedálniček na mieru za 1 minútu. Zadajte výšku, váhu, vek, pohlavie,... a hneď si môžete pozrieť svoj jedálniček na chudnutie. Bez chytákov a poplatkov. Presvedčte sa tu: „Môj bezplatný jedálniček na chudnutie

Verzia stránky Klasická | Mobilná